Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Americkej napsal:

Na můj vkus jsi až moc konkrétní.

:D no pochybuju, že sem někdo z vás dorazí. Jedná se o mlékárnu ve Stříbře....objeví se pár kousků jen. Třeba sýry, nanuky atp....asi jak projíždějí kamiony a vozí zboží, tak tu občas něco vyloží na prodej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gustaf napsal:

:D no pochybuju, že sem někdo z vás dorazí. Jedná se o mlékárnu ve Stříbře....objeví se pár kousků jen. Třeba sýry, nanuky atp....asi jak projíždějí kamiony a vozí zboží, tak tu občas něco vyloží na prodej...

Neříkej dvakrát - když jezdím pracovně Plzeň - Planá na motorce, tak většinou mimo dálnici, přes Stříbro. Taky tam mám kolegyni z jiné práce... Taky jsem tam měl spolubydlícího z koleje, takže nejedna pařba (ale tohle už je minulost) 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, M.K. napsal:

Neříkej dvakrát - když jezdím pracovně Plzeň - Planá na motorce, tak většinou mimo dálnici, přes Stříbro. Taky tam mám kolegyni z jiné práce... Taky jsem tam měl spolubydlícího z koleje, takže nejedna pařba (ale tohle už je minulost) 🙂 

no vidíš...tak to můžeš někdy zkusit se tam zastavit...ikdyž tohle jsme tam ulovili prvně. Ale jogurty tam jdou na dračku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...