Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

V 14. 4. 2023 v 17:46, zceyee napsal:

U nas meli poslednich 10ks .... ale zapomnel jsem k tomu vzit chleba.

 

D4YwiJ7.jpg

Chleba je zbytečnost, ale svačinky pěkně vyrovnaný. Klidně bych jich pár nechal vyschnout v pokoji 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jestli to v tomhle tematu nebude trochu kacirske, ale znate i uherak Kometa? Ja ho kdysi objevil v Madarsku, obcas se postesti sehnat i tady (treba tento tyden v Praze v Globusu za 169,-/400g) a prijde mi minimalne stejne dobry jako Pick, ne-li lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, phweb napsal:

Nevim, jestli to v tomhle tematu nebude trochu kacirske, ale znate i uherak Kometa? Ja ho kdysi objevil v Madarsku, obcas se postesti sehnat i tady (treba tento tyden v Praze v Globusu za 169,-/400g) a prijde mi minimalne stejne dobry jako Pick, ne-li lepsi.

Kometu prodávají v Normě a stojí za hovno. Jsou na to furt slevy a nikdo to nekupuje. Takže  tak.

Momentálně je v akci v Normě od 18.4. do 24.4. 500 g v akci za 99.90 Kč. Tak hodně štěstí.

Upraveno uživatelem Geodet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Geodet napsal:

Kometu prodávají v Normě a stojí za hovno. Jsou na to furt slevy a nikdo to nekupuje. Takže  tak.

Momentálně je v akci v Normě od 18.4. do 24.4. 500 g v akci za 99.90 Kč. Tak hodně štěstí.

Normu nikde v casteji navstevovanem okoli nemam, takze nemuzu soudit. Kazdopadne ten kus z Globusu je chutove dobry a s Pickem, ktery jsem mel minuly tyden je naprosto srovnateny. Asi budu muset udelat nejaky slepy test. Paradoxne nejlepsi uherak za posledni dobu jsem kupoval ve Vidni s napisem Echte Ungarische Salami a ve srovnani s v CR koupenym kusem s napisem Pick to bylo jako nebe a dudy. Vyrobce byl o obou stejny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 4. 2023 v 18:46, zceyee napsal:

Jj, zdaji se mi trochu vlhci nektere, jak to nechavas vyschnout, v obalu nebo rozbalis a povesis?

Prosím tě, pamatuj si, vždy rozbalit a igelit sundat. Nechat viset jen na provázku a kdyby se ti náhodou zdálo, že ta bílá plíseň mizí a salám jakoby byl z obyčejné slupky, ničeho si nevšímej. Za měsíc si ukroj a posereš se blahem. Nechej jej v pokojové teplotě klidně, ale na větraném místě, třeba někde u dveří mezi pokoji, nebo okna, které občas se nechává ventilačkou pootevřené. Dělám to 35 let a v pohodě. Čuss

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, prizak napsal:

Prosím tě, pamatuj si, vždy rozbalit a igelit sundat. Nechat viset jen na provázku a kdyby se ti náhodou zdálo, že ta bílá plíseň mizí a salám jakoby byl z obyčejné slupky, ničeho si nevšímej. Za měsíc si ukroj a posereš se blahem. Nechej jej v pokojové teplotě klidně, ale na větraném místě, třeba někde u dveří mezi pokoji, nebo okna, které občas se nechává ventilačkou pootevřené. Dělám to 35 let a v pohodě. Čuss

Neverim ze to vydrzej mesic, ale aspon jsem zjistil na co sem mel ve skrini to vroubkovany raminko. Díky moc!

20230417_202105.thumb.jpg.838c7167c91d269b2761b105036db583.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zceyee:  Kde ze to bydlis? ;-). 

Tvl tohle mit doma, tak to dopadne jak ty salamy z pamatne sceny z filmu Slavnosti snezenek. Jak je mel u toho uzeni hlidat ten prostorove vyrazny pan [tusim to byl reziser Krejcik] :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, zceyee napsal:

Neverim ze to vydrzej mesic, ale aspon jsem zjistil na co sem mel ve skrini to vroubkovany raminko. Díky moc!

20230417_202105.thumb.jpg.838c7167c91d269b2761b105036db583.jpg

Na to musíš mít hodně pevnou vůli, aby ti to měsíc vydrželo. Je to prakticky nemožná věc. Ale pokud si necháš zlomit nohu a zavřít se na měsíc do nemocnice, tak to dokážeš 😀👍🇨🇿

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 4. 2023 v 21:08, phweb napsal:

Nevim, jestli to v tomhle tematu nebude trochu kacirske, ale znate i uherak Kometa? Ja ho kdysi objevil v Madarsku, obcas se postesti sehnat i tady (treba tento tyden v Praze v Globusu za 169,-/400g) a prijde mi minimalne stejne dobry jako Pick, ne-li lepsi.

Dneska jsem byl v Normě, tak jsem ho vzal abych to porovnal. Pick je chuťově o dost lepší jak to máš vedle sebe. Kdybych to ale neměl vedle sebe a jednou za čas si odřízl z lednice kousek a dal si to s chlebem a k tomu pivo, pravděpodobně bych ten rozdíl nevnímal. Jestli mam dát za Kometu 99,- nebo za pick 249,- ... je to určitě na zvážení. Takže díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, zceyee napsal:

Dneska jsem byl v Normě, tak jsem ho vzal abych to porovnal. Pick je chuťově o dost lepší jak to máš vedle sebe. Kdybych to ale neměl vedle sebe a jednou za čas si odřízl z lednice kousek a dal si to s chlebem a k tomu pivo, pravděpodobně bych ten rozdíl nevnímal. Jestli mam dát za Kometu 99,- nebo za pick 249,- ... je to určitě na zvážení. Takže díky za tip.

Taky jsem ho kdysi v Normě zkusil. Celej nadšenej z levnýho uheráku. Ale pamatuji si, že mi moc nechutnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Geodet napsal:

Taky jsem ho kdysi v Normě zkusil. Celej nadšenej z levnýho uheráku. Ale pamatuji si, že mi moc nechutnal.

Ja tam obcas koupim i nejaky ty jejich levny piva, ono to stoji asi 8 nebo 13 korun, ale predtim jsem tam za tu cenu koupil neco docela dobryho, netusim co to vsak bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 4. 2023 v 20:44, Xenomorfus napsal:

zceyee:  Kde ze to bydlis? ;-). 

Tvl tohle mit doma, tak to dopadne jak ty salamy z pamatne sceny z filmu Slavnosti snezenek. Jak je mel u toho uzeni hlidat ten prostorove vyrazny pan [tusim to byl reziser Krejcik] :-D.

😀😀😀👍🇨🇿

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, zceyee napsal:

Dneska jsem byl v Normě, tak jsem ho vzal abych to porovnal. Pick je chuťově o dost lepší jak to máš vedle sebe. Kdybych to ale neměl vedle sebe a jednou za čas si odřízl z lednice kousek a dal si to s chlebem a k tomu pivo, pravděpodobně bych ten rozdíl nevnímal. Jestli mam dát za Kometu 99,- nebo za pick 249,- ... je to určitě na zvážení. Takže díky za tip.

Opravdu velmi dobrý uherák je i JULISKA. Tento maďarský uherák je v Německu v Kauflandu běžně k dostání a vyjde kolem 120 130 kg v akci méně ale u nás moc není.

IMG_20201106_195326.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Horhe napsal:

teď jsem koupil tady v kaufu ungar v akci, tak uvidím jestli to nehodím prasatům, tedy zase mně...

Určitě nehodíš, UNGAR je v pohode. Ale do sebe, tomu věřím 😀

Upraveno uživatelem prizak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...