Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

Tak jsem konečně dorazil a cestou jsem se stavoval v Kauflandu a v Bille - co vám budu povídat, naprostý davový šílenství!

Ale máááám!!!

 

Madarsky klobasky Pick v Kaufu za 109,- a ta 400g šiška Pick v Bille za 159,-.

 

Tedka se pohodlne usadim k Forestovi a jdu okostovat :).

 

Omlouvam se za kvalitu fotky - iPhone; take se omlouvam za psa - dole v rohu :D

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musím zkusit. Kde to mají?

Jinak já miluju salámky, co maj u nás u Holanďánka. K praseti míchají buď koně nebo osla, bažanta, pštrosa...

 

včera jsem ho kupoval v Penny, ale mívají ho různě ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, na přívěsek jsem zapoměl :-)

 

post-5465-036471100 1324509728.jpg

 

 

Za 15 minut koncim a jedu do Hanychov pro mou fenku, je po operaci, ale nejdriv se stavim v TESCU, bo jsem jeste nevecerel. Dik za tipa a dalsi znamka pribude na privesek. Cest, musim s sebou hnout, aby tam nebyla fronta az k Jestedu a same tlamy s mega hodinkama na rukach. To by mi jeblo. :-)

 

Tak to byl dnešní skorooběd v 17,00 hodin. V práci jsem moc času neměl, ale pochutnal jsem si a přibyla další známka na přívěsek

post-20133-071249300 1324586667.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A magyar kolbasznal az a fontos hogy csipos legyen. Mert ha nem csipos, akkor bizony egy nagy sza** er. szoval en azt tanacsolnam, hogy csak igazi magyarorszagban keszult szalamit es kolbaszt vasaroljatok!

 

Mégis, a szalámi PICK eszik hideg, legalábbis nem működik. PICK szalámi feltaláló kell kapnia a Nobel-békedíjat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fejsu jsem pred nedavnem povesil ,,Klub pratel uheraku PICK, jste vitani. Staci zadat.

 

Kurňa, teď jsem se zkoušel přidat, ale robot, udržující tématickou čistotu ve vláknech na FB mně odepsal, že: "Bohužel, vaší žádosti nemůže být vyhověno, protože jste zároveň členem těchto Klubů:

 

- Klub vegetativního klidu

- Pompela, to byl veget

- Vegeta - mýty a předsudky

- Máte rádi Vegetol?"

 

Tak nevím. Je to nějaký divný. To, že jsem členem "Společnosti přátel Sanytru" a "Klub následníků vepřové hlavy" mu třeba nevadilo. Nechám to bejt, ale už moc nevěřím v demokracii na FB. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove musim rict, ze jsem se napred krasne zasmal, za coz dekuji.

A hned druha reakce na toto tema je, ze hledam, kde se da tento uherak koupit :). Doufam, ze bude chutnat :D

 

Ve Strašnicích, na rohu Průběžný a V Olšinách ho maj kilo pod čtyři kila, dědek dostane štangli pod stromeček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu OT.

 

Nevíte co je zač "bagetkový salám"? Je to štanglička cca 30c dlouhá, cca 3,5cm v průměru. Když se rozřízne vypadá to jako Čabajka ale te to spíš měké. Ne úplně, asi jako Dunajská klovása. Musel jsem to krájet na fakt tenký kola, abych to užvejkal. Jednou jsem si to koupil a půlku sežral. Bylo to moc dobrý, ale měl jsem pocit, že jím syrové maso. A nebylo mi ráno na toaletě do zpěvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, teď jsem se zkoušel přidat, ale robot, udržující tématickou čistotu ve vláknech na FB mně odepsal, že: "Bohužel, vaší žádosti nemůže být vyhověno, protože jste zároveň členem těchto Klubů:

 

- Klub vegetativního klidu

- Pompela, to byl veget

- Vegeta - mýty a předsudky

- Máte rádi Vegetol?"

 

Tak nevím. Je to nějaký divný. To, že jsem členem "Společnosti přátel Sanytru" a "Klub následníků vepřové hlavy" mu třeba nevadilo. Nechám to bejt, ale už moc nevěřím v demokracii na FB. :(

 

Vecer na Fb mrknu :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, teď jsem se zkoušel přidat, ale robot, udržující tématickou čistotu ve vláknech na FB mně odepsal, že: "Bohužel, vaší žádosti nemůže být vyhověno, protože jste zároveň členem těchto Klubů:

 

- Klub vegetativního klidu

- Pompela, to byl veget

- Vegeta - mýty a předsudky

- Máte rádi Vegetol?"

 

Tak nevím. Je to nějaký divný. To, že jsem členem "Společnosti přátel Sanytru" a "Klub následníků vepřové hlavy" mu třeba nevadilo. Nechám to bejt, ale už moc nevěřím v demokracii na FB. :(

 

 

Vecer na Fb mrknu :-)

 

Nazdárek aj bazárek ALL, tak na fejsu jsem klub přátel uheráku PICK už upravil, takže už snad bude k dispozici. Kdo má zájem, zkuste zde prosím http://www.facebook.com/group.php?gid=235033546407&v=wall . Přeji dobrou chuť.

Upraveno uživatelem prizak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá jak sešlápnutý jelito

 

to je telecí salám výborně kořeněný

 

 

Sudžuk vozí švagr z Turecka. Paráda. Výbornej je do míchanejch vajíček.

 

měl jsem i turecký sudžuk a musím říct, že bulharský je nebe a turecký dudy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...