Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

Známej jel jednou 

 

Známej jel jednou v noci na kole z hospody a srazil se s jiným vopilcem. Měl zadrátovanou držku a říkal - eště že mně chybí ta trojka, strkal sem si to dírou tam třešně.

To je sice paráda, ale řízek tam neprotlačíš :-(

 

v noci na kole z hospody a srazil se s jiným vopilcem. Měl zadrátovanou držku a říkal - eště že mně chybí ta trojka, strkal sem si to dírou tam třešně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sušší, urcite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až budete někdy v Německu ,nejlíp v NDR ,jezdím do Netta v Altenbergu tak si kupte za 4 eura tento salám,je vynikající,jako Pick,už 2x jsem dostal vynadáno kde je salám,já furt krájel von furt ubejval.......

Jasně, máš pravdu. Origo PICK je jen jeden (a má známku), ale UNGAR se dělá ve stejném podniku ze stejných prasátek, jen s jiným postupem. Tady stojí v KAUFU 170,-Kč 380 gramů. V německu výjde levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle příspěvky se krásně čtou, já říkám, že musím zase pro léky/vitamíny (buď uherák nebo nějaký dobrý zákusek ke kafi).

Abych ho tolik "nežral", tak jsem najel na malé šišky 250g, které mají v Plzni v Kaufu stabilně, že si ho jako budu víc šetřit, ale ve výsledku tam jen chodím častěji než kdybych vzal velkou štangli  :) . 

Jo a jinak, dříve radši asi sušší, dnes mi to je nějak jedno, možná i ty menší šišky jsou spíš měkčí, nevadí mi to. Prkýnko by se mi taky líbilo.

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Teď bylo v AZ kvízu, že pravý uherák se dělá z oslího masa. Můžeš se prizaku podívat na etiketu, jak je na tom Pick? A ještě kdes koupil to prkýnko? :)

je vyroben z libového vepřového masa maďarských bagounů plemen mangalica s přidáním uzené slaniny. Dnes již je nabíjen výhradně do umělých střev. Tradovalo se, že při jeho výrobě se používá i oslí maso, ve skutečnosti je to však jen legenda.  :notworthy:

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl vy mě serete.

 

Tak jsem skočil na motorku, dojel do Netta, tam nic, prolezl jsem Rewe, taky nic, tak jsem si koupil aspoň suvenýr v podobě baby jagy a střihl to k nám do lídlu. Zítra začíná akce na Pick, tak jsem si ho rovnou potěšen vzal.

post-8501-0-06211400-1571240790_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to tedy, myslel jsem že Pick je Pick bez přívlastku  ten Rakoczi je také ze Segedu , značen Pick jaký je rozdíl?

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...