Jump to content

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?

Recommended Posts

Jakoze tyto veci moc nejim, o tomto vlakne jsem vedel ale necetl, tak jsem si pred tydnem stangli koupil, sezral ji za dva dny a hned jsem valil zpatky do kramu koupit dalsi.

Chtel jsem vam napsat, ze jsem zacal chodit na nakupy a dnes jdu zas a copak si dnes asi koupim..

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Já na uzeniny moc nejsem, ale když to má vlastní vlákno na Chronomagu (a byl ve slevě), tak jsem mu dal šanci... No že bych bez toho do budoucna nemoh bejt, to určitě ne, ale je to prostě dobrej salám

Zkoušeli, ale ten patří do skupiny Co mne právě nasralo, protože nesahá Picku ani po kotníky

• 1 month later...

Já na uzeniny moc nejsem, ale když to má vlastní vlákno na Chronomagu (a byl ve slevě), tak jsem mu dal šanci... No že bych bez toho do budoucna nemoh bejt, to určitě ne, ale je to prostě dobrej salám.

Takže tejk-houm-mesidž: PICK v Globusu za dvě kila (ale nevim kolik stojí normálně).

Já na uzeniny moc nejsem, ale když to má vlastní vlákno na Chronomagu (a byl ve slevě), tak jsem mu dal šanci... No že bych bez toho do budoucna nemoh bejt, to určitě ne, ale je to prostě dobrej salám.
Takže tejk-houm-mesidž: PICK v Globusu za dvě kila (ale nevim kolik stojí normálně).
Záleží na tom, jak je velký. Pokud cca 400 - 500 gr, tak ok
před 2 hodinami, Kuba13 napsal:

400g, normálně stojí 269,- a je teď do středy v akci :-)

Výborně, díky za info

Tyhle malý jsou naprd, poměr tvrdších okrajů a vlastního salámu je špatnej, to věděl už známý postrach všech důstojnických mináží vrchní polní kurát páter Lacina, který říkal Švejkovi toto „Bude-li se fasovat ementálský sýr, tak se postarejte, aby vám nedali z kraje, a uherský salám, tak žádnou špičku, pěkně ze středu, aby byl vláčný":)

• 2 weeks later...
před 33 minutami, bandicoot napsal:

Koupil jsem si jen chuťovku na tři večery...

CD059843-1008-4077-B406-AF049BB94E7B.jpeg

400 gr na 3 večery??? WTF?

Zrovna je to přesně 48 hodin, co jsem se stal nadšeným majitelem. Patiny se nebojím, budu to udržovat mastný :) Ke značce Opinel patří čepel z uhlíkové oceli. Když inox, tak jedině pokud je před tím napsáno Victor.

bYkm0kF.png

• 1 month later...