Jump to content

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?

prizak

Recommended Posts

před 8 hodinami, Tom4 napsal:

V tom případě jsi @prizak nejchytřejším sklerotikem vlákna :D

před 8 hodinami, Frostie napsal:

Já bych to nehrotil, každý chvilku tahá pilku. Důležité je, že Pick je čistě přírodní probiotikum a vitaminum, navíc spojené s příjemným zážitkem emoji4.png

Pánové, jistě že, jak jinak, kdo miluje hodinky, zbraně, nože a PICÍČEK, ten nemůže být špatný človíček.:-)

před 4 minutami, prizak napsal:

Pánové, jistě že, jak jinak, kdo miluje hodinky, zbraně, nože a PICÍČEK, ten nemůže být špatný človíček.:-)

O tom ani po tom, kolego! Szeged a Tokaj, místa naše nejmilejší!😃

před 5 minutami, bandicoot napsal:

Vy jste mě tak zblbli, že jsem z mrazáku vyndal kejtičku z domácího pašíka na segedín. 

ale tak to se sem do skupiny celkem hodí, stejně jako bográcsgulyás nebo pörkölt 😃

Edited by Frostie

Já to jebu. S mým doktorem jsem jeden uherák prohrál, bo jsem se vsadil, že za půl roku shodím 10 kilo a ani hovno. Asi jsem se málo snažil. Asi budu pít jen vodu a papat uherák bez chleba - dietně 😞. Ještě, že mám hodně vysokou chladničku a malinkou manželku, klobásy si schovávám  až nahoru a ona tam nedosáhne, to jsem ale filuta jeden. Ale už je to v háji, po dlouhých letech si koupila stoličku a už dosáhne. 

před 13 hodinami, Frostie napsal:
před 13 hodinami, Sphinxx napsal:
Já už taky složil šišku emoji3.png ... tvl mě bude blbě. Byl super!

Nebude. Ja dal dnes půl šišky k svačině, vše ok

před 10 hodinami, prizak napsal:

Ale krásně blbě ti bude, nezapomeň.

Hoši všechno v cajku, ale já to sežral bez chleba, takže jak píše Přízrak bylo to de facto dietně :D ... s 47g tuku na 100g výrobku :D 

Zatím to vypadá, že skupina Rewe z nás bude mít tenhle tejden radost :D ... kolik tam je sleva? 110, 120,-Kč na malý štangli? To je šlušné.

V 14. 10. 2020 v 16:33, filo-boxer napsal:

Bohužel na ty štangle jenom smutně koukám a občas si přičichnu. Jsou to dárky. 😬

Protože není jisté, jestli se na Vánoce vůbec dostanu do ČR a tedy jestli budu moct dárky předat, rozhodl jsem se je sežrat. Až podle aktuální situace v prosinci objednám nové. To dává smysl, nebo?