Jump to content

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?

prizak

Recommended Posts

před 2 minutami, shaggy napsal:

Mam ocakavat sklamanie s tym Rakoczim? 380g za 4.8€ v metre -> https://sortiment.metro.sk/cs/pick-rakoczi-salama-turista-380g/143467p/?view_price=s

Zimnej sme 3 stanglicky zhltli ako nic...

není to přímo Pick zimní, ale zklamání to určitě není

Jak už je to tady zvykem zavládlo i u mne nadšení a hned jsem letěl do OBI pro startovací sadu . K tomu ještě pohybové čidlo a světelná show může začít . Přemluvit manželku , aby nepoužívala klasický vypínač na zdi rovná se nemožné , tak jsem ho zaslepil tím přiloženým bezdrátovým .Dnes ve tři ráno výpadek elektřiny a samozřejmě budíček se světlem ...

Jde nastavit , že v podobném případě zustanou žárovky vypnuté ?

V "Chování při zapnutí" u jednotlivých žárovek vidím tři možnosti :

1.PH-výchozí(teplá bílá,plný jas)

2.Obnovení po výpadku elektřiny(Poslední použitá barva a jas) 

3.Vlastní (Vybrat barvu a jas) 

Edited by Effe
ten noční budíček mě fakt rozhodil....příspěvek patří jinam

6 minutes ago, Effe said:

Jak už je to tady zvykem zavládlo i u mne nadšení a hned jsem letěl do OBI pro startovací sadu . K tomu ještě pohybové čidlo a světelná show může začít . Přemluvit manželku , aby nepoužívala klasický vypínač na zdi rovná se nemožné , tak jsem ho zaslepil tím přiloženým bezdrátovým .Dnes ve tři ráno výpadek elektřiny a samozřejmě budíček se světlem ...

Na to je najlepsi kus salamika samozrejme. Tu asi inu odpoved nedostanes :D

před 22 minutami, Effe napsal:

Těsně vedle :D

10 hours ago, Frostie said:

není to přímo Pick zimní, ale zklamání to určitě není

1 hour ago, 5etter said:

Jak jsem nedávno psal - jako laik a uherský začátečník rozdíl nepoznám. Je výbornej.

Tak dnes prubnem 1 by 1, este mam nejaky zbytok aj zimneho.

Inac, minule som jedol salam (vyrobeny asi u nas), ktory sa velmi podobal na zimny pick. Ocividne je tam snaha skopirovat recepturu a docela sa to dari.

No kedze to bola nejaka nepredajna vzorka bez etikety, akm nepoznam ani len vyrobcu...

Tak dnes prubnem 1 by 1, este mam nejaky zbytok aj zimneho.

Inac, minule som jedol salam (vyrobeny asi u nas), ktory sa velmi podobal na zimny pick. Ocividne je tam snaha skopirovat recepturu a docela sa to dari.
No kedze to bola nejaka nepredajna vzorka bez etikety, akm nepoznam ani len vyrobcu...
No, u nás se o to snaží různí výrobci (Pejskar, Agrofert, Příbram a další), ale vždy se stejným výsledkem: produkt je téměř nepozivatelny, na hony vzdálený i tomu nejhoršímu maďarskému salámu do leča a tudíž zcela na hovno.

Já si vždycky v tom obchodě říkám..přece nedám zase 270 za malou štangli Pick.. Obejdu všechny vostatni salámy a na vsech vobrazek kostelecke uzeniny..tak se zase vrátím, vezmu Pick a du platit :)

před 9 hodinami, dawe009 napsal:

Já si vždycky v tom obchodě říkám..přece nedám zase 270 za malou štangli Pick.. Obejdu všechny vostatni salámy a na vsech vobrazek kostelecke uzeniny..tak se zase vrátím, vezmu Pick a du platit :)

To znám velmi dobře 🙂