Jump to content

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?

Recommended Posts

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Já na uzeniny moc nejsem, ale když to má vlastní vlákno na Chronomagu (a byl ve slevě), tak jsem mu dal šanci... No že bych bez toho do budoucna nemoh bejt, to určitě ne, ale je to prostě dobrej salám

Zkoušeli, ale ten patří do skupiny Co mne právě nasralo, protože nesahá Picku ani po kotníky

před 2 hodinami, filo-boxer napsal:

Jako jo, chápu, že to někomu může připadat jako mírně perverzní kombinace. 🤷🏼‍♂️ Třeba k pečenému bůčku preferuju banánové mlíko, to se hodí daleko víc, to jistě uznáte.

Takový chutě mají ženský v jináči.

Chlapci mě politika chutě nijak neovlivňuje ... a víte vůbec kdo ten uherák vyrábí a kdo tu firmu vlastní a nebo kdo je většinový vlastník piva které pijete? Jestli toto zjištujete u všecho co jíte a pijete tak to je smutný příběh ...

Vyměnil jsem Uherák za Křemešník 
V tom případě jsi se minul vláknem. Drůbeží polopárek se separatem od Babise se hodnotí jinde.
Chlapci mě politika chutě nijak neovlivňuje ... a víte vůbec kdo ten uherák vyrábí a kdo tu firmu vlastní a nebo kdo je většinový vlastník piva které pijete? Jestli toto zjištujete u všecho co jíte a pijete tak to je smutný příběh ...
Možná pro tebe smutný, ale pro mne jsou takové věci podstatným kritériem nákupu a konzumace. Sorry za tvůj diskomfort
před 4 minutami, Frostie napsal:
před 6 minutami, tominius napsal:

Možná pro tebe smutný, ale pro mne jsou takové věci podstatným kritériem nákupu a konzumace. Sorry za tvůj diskomfort

Ano mám nějaké povědomí, a např. "Pilos" z Lidlu vyrobený někde na území "Middle of nowhere" si určitě nekoupím, nepodpořím ani Penam. Ale pokud říkáš, že zjišťuješ a stopuješ kdo co vyrobil a kdo tu firmu vlastní u všecho co jíš a piješ, tak to máš hodně teda volného času ... 

Ano mám nějaké povědomí, a např. "Pilos" z Lidlu vyrobený někde na území "Middle of nowhere" si určitě nekoupím, nepodpořím ani Penam. Ale pokud říkáš, že zjišťuješ a stopuješ kdo co vyrobil a kdo tu firmu vlastní u všecho co jíš a piješ, tak to máš hodně teda volného času ... 
Ne až tak, snažím se kupovat prověřené věci, od známých firem, které se osvědčily. Ne vždy se tomu ovšem lze vyhnout
před 1 minutou, Frostie napsal:
před 5 minutami, tominius napsal:

Ne až tak, snažím se kupovat prověřené věci, od známých firem, které se osvědčily. Ne vždy se tomu ovšem lze vyhnout

OK, to máme stejně, že vyrábí Křemešník Babiš jsem nevěděl třeba, ale to přece neznamená, že tady na Gentlemanském foru bude někdo kůli tomu sprostý, co myslíš?