Jump to content

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?

Recommended Posts

OK, to máme stejně, že vyrábí Křemešník Babiš jsem nevěděl třeba, ale to přece neznamená, že tady na Gentlemanském foru bude někdo kůli tomu sprostý, co myslíš?
Ok, jen nevím, kde jsem na tebe byl sprostý.
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Já na uzeniny moc nejsem, ale když to má vlastní vlákno na Chronomagu (a byl ve slevě), tak jsem mu dal šanci... No že bych bez toho do budoucna nemoh bejt, to určitě ne, ale je to prostě dobrej salám

Zkoušeli, ale ten patří do skupiny Co mne právě nasralo, protože nesahá Picku ani po kotníky

Na Lídl mi nešahej 😉 dobrá šunka i párky pikok a hlavně miluji jejich vepřové s 98% masa. Co se týče těch pseudo uheráků a herkulesú včetně toho cos tu jmenoval tak se to nedá jíst, nedávno koupila moje drahá nějaký balíčkovanej herkules, to byl hnus co se nedal jíst. A to sním i 5 dní starej chleba se sádlem na pohodu 😉 tudle konzervičku vřele doporučuji. Uheráček dnes šetřím😀

5D5121AA-5DB5-4137-97C6-5DBE127086A8.jpeg

před 38 minutami, Frostie napsal:
před 55 minutami, tominius napsal:
OK, to máme stejně, že vyrábí Křemešník Babiš jsem nevěděl třeba, ale to přece neznamená, že tady na Gentlemanském foru bude někdo kůli tomu sprostý, co myslíš?

Ok, jen nevím, kde jsem na tebe byl sprostý.

Nene to nebylo tebe, určitě ne... někdo jiný se tady choval sprostě, ať si dotyčný šáhne do svědomí sám.

Když už jsme odbočili ke Křemešníku a Herkulesu - co říkáte na španělský Fuet? Koupil jsem ho na zkoušku a dojídám ho jen proto, že je mi líto to vyhodit. Vůbec mi ta chuť nesedla, je to jak sušený lidský maso.

před 45 minutami, M3maniac napsal:

Na Lídl mi nešahej 😉 dobrá šunka i párky pikok a hlavně miluji jejich vepřové s 98% masa. Co se týče těch pseudo uheráků a herkulesú včetně toho cos tu jmenoval tak se to nedá jíst, nedávno koupila moje drahá nějaký balíčkovanej herkules, to byl hnus co se nedal jíst. A to sním i 5 dní starej chleba se sádlem na pohodu 😉 tudle konzervičku vřele doporučuji. Uheráček dnes šetřím😀

5D5121AA-5DB5-4137-97C6-5DBE127086A8.jpeg

Jj, tyhle jsou fajn....

Frostie klid, to bylo na mne. Přesto je mé svědomí čisté jak padlý sníh, pečlivě jsem si svou reakci překontroloval. Že jsem Bábovy lahůdky nazval sra.kami a v obecné rovině prohlásil, že kdo se chlubí vlastní hloupostí je deb.l, to přeci souhlasí. 

Frostie klid, to bylo na mne. Přesto je mé svědomí čisté jak padlý sníh, pečlivě jsem si svou reakci překontroloval. Že jsem Bábovy lahůdky nazval sra.kami a v obecné rovině prohlásil, že kdo se chlubí vlastní hloupostí je deb.l, to přeci souhlasí. 
Shodneme se, nejhorší je, že AB tak nějak kontroluje téměř celý potravinářský sortiment - Penam, United Bakeries, Lieken, Olma, Kostelec, Krahulik, Hodice, Studená, Kmotr, Písek masokombinat, Maso Planá... No, je to na celou knihu, bohužel

Ob jeden: Já přeci netvrdím, že nakupovat alespoň průměrně slušný věci je snadný. Ale zkus napsat do Rolex vlákna, že jsi zvítězil se Štajnama a následně se dovolávej "slušnosti". Já nevidím sprostotu ve vulgárních výrazech, ale v přístupu k ostatním. A to jsem ta slova ještě vytečkoval, bo slib je slib.

Ob jeden: Já přeci netvrdím, že nakupovat alespoň průměrně slušný věci je snadný. Ale zkus napsat do Rolex vlákna, že jsi zvítězil se Štajnama a následně se dovolávej "slušnosti". Já nevidím sprostotu ve vulgárních výrazech, ale v přístupu k ostatním. A to jsem ta slova ještě vytečkoval, bo slib je slib.
Jj, můžeš taky zkusit chválit litrovou Fabii v základu v M vlakne na Bayer fóru. Samozřejmě, budeš pochvalen