Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

To je ale nějakej Ungarn, né pick, stejně jsem si ho koupil.

To bude jako by sis v Maďarsku koupil český pivo Lahváč.

 

Ve finále to vůbec není tragédie, naopak. Kdybych měl nějaký vlasy navíc, tak si je rvu, že jsem si těch štanglí nevzal víc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to byl dnešní skorooběd v 17,00 hodin. V práci jsem moc času neměl, ale pochutnal jsem si a přibyla další známka na přívěsek

 

cianďela, on z toho odkusuje jak z rohliku.. Mnozstvo ani druh jedla som teda nikdy nekritizoval, ale sposoby ruskeho mužika, to je prilezitost aby virtualne obocie prehovorilo.. :) ergo kladivko, takto tu dobrotu nezere snad ani Shrek.

 

ale Pick ano, na vianoce si dame vsetci doma - aj napriek tomuto vlaknu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cianďela, on z toho odkusuje jak z rohliku.. Mnozstvo ani druh jedla som teda nikdy nekritizoval, ale sposoby ruskeho mužika, to je prilezitost aby virtualne obocie prehovorilo.. :) ergo kladivko, takto tu dobrotu nezere snad ani Shrek.

 

ale Pick ano, na vianoce si dame vsetci doma - aj napriek tomuto vlaknu :D.

 

Taky tajne doufam ze se Jezisek ochlapi a dam si po veceri sisticku:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, prizaku, tohle je první pozitivní turbovlákno. Tady příspěvky přibejvaj rychleji než tobě mizí šiška a přitom je to příjemný číst.

 

Mám podobný názor. Toto vlákno se nese na vlně příjemného humoru.

 

 

PS : Pokud "prizak" založil toto téma coby obchoďák této značky za účelem vyššího prodeje tohoto výrobku.:rolleyes: ( "Pavlův reflex" ) . Tak se mu to povedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když mám na toto vlákno stále stejný názor jako na začátku, nechápu proč toto "vyznání" nebylo zveřejněno v kulináriu a pojídání uheráku málem i s igelitem mi připadá minimálně úchylné, tak jsem dnes taky neodolal a připojil se do této uherákománie (a pro jistotu jsem koupil i jeden z toho Kauflandu) :suicide_anim: .......

 

post-11054-060962600 1324665080.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja prisaham, ze zezadu na stitku bylo napsano Pick, Hungary!!

 

Je to srágora, asi jako gambrinus versus pilsner urquell, obojí je sice z Plzně, ale na hony vzdálené. Každopádně sežrat štangli, byť ne kilovou na posezení je docela vražda. Jel jsem dneska do zku...venýho teska pro slušná jablka, neměli samozřejmě nic, ale alespoň jsem si odvezl salam de sibiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když mám na toto vlákno stále stejný názor jako na začátku, nechápu proč toto "vyznání" nebylo zveřejněno v kulináriu a pojídání uheráku málem i s igelitem mi připadá minimálně úchylné, tak jsem dnes taky neodolal a připojil se do této uherákománie (a pro jistotu jsem koupil i jeden z toho Kauflandu) :suicide_anim: .......

 

post-11054-060962600 1324665080.jpg

 

Vidis, nakonec i ty se stanes znalcem. Neodolal si a to je dobre. Dobrou chuť.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to srágora, asi jako gambrinus versus pilsner urquell, obojí je sice z Plzně, ale na hony vzdálené. Každopádně sežrat štangli, byť ne kilovou na posezení je docela vražda. Jel jsem dneska do zku...venýho teska pro slušná jablka, neměli samozřejmě nic, ale alespoň jsem si odvezl salam de sibiu.

 

Salamek De sibiu jsem měl dnes už už v košíku, ale nakonec jsem ho zase vrátil zpět do regálu a vzal ke dvoum Uherákům štangli Coriza. Jistota je železná košula. Sorry za OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Salamek De sibiu jsem měl dnes už už v košíku, ale nakonec jsem ho zase vrátil zpět do regálu a vzal ke dvoum Uherákům štangli Coriza. Jistota je železná košula. Sorry za OT.

 

Nic se nestalo, po velke porade jsme se usnesli, ze te lincovat nebudeme - odpusteno :-)))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...