Jump to content

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?

Recommended Posts

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Já na uzeniny moc nejsem, ale když to má vlastní vlákno na Chronomagu (a byl ve slevě), tak jsem mu dal šanci... No že bych bez toho do budoucna nemoh bejt, to určitě ne, ale je to prostě dobrej salám

Zkoušeli, ale ten patří do skupiny Co mne právě nasralo, protože nesahá Picku ani po kotníky

Tvl, to je maďarský armagedon.
Armageddon by to byl, kdyby to nešlo sežrat a zkazilo se to . Toto je v silách zpucovat do konce záruky

[mention=15103]Frostie[/mention]: Jene souhlas, placky aji bramboraky hlavně na sadle.

Díky za orientaci a potvrzení, David
[mention=15103]Frostie[/mention] Gábor Bajúsz by měl z tohohle vlákna radost, soudě podle banerů v Globusu je tady (ČR) asi opravdu dobré odbytiště této delikatesky.
Je a Maďari ze Szegedu to sami přiznávají. Hun, De, Cze, Sk jsou pro ně hlavní trhy, ostatní už jsou jen nevyznamné příštipky, nehodné zřetele
před 36 minutami, jovani napsal:

v SR som ani nevidell :(

Min týždeň mali v Kaufande á 3,33 Eur 400g. Jednu som si kúpil ale ešte nerezal .-)

Hola lidi, nákup v Žitavě v KAUFU. Zakoupil jsem tři šišky JULISKA, bo to jsem ještě neměl. K tomu 30 kousků svačinek PICK po 84gr (0,97€). Takže vyšlo kilo na PICKu na 309,50,-Kč.Takže 2,5kilo PICKU za 780,-Kč. 

A TO SE VYPLATÍ 👍👍👍😀😊🍺.

IMG_20201106_184449.jpg

IMG_20201106_195326.jpg

před 22 minutami, prizak napsal:

30 kousků svačinek PICK

Jako být jich 24, tak řeknu že si chystáš adventní kalendář na příští měsíc, ale 30? 

před 36 minutami, prizak napsal:

Hola lidi, nákup v Žitavě v KAUFU. Zakoupil jsem tři šišky JULISKA, bo to jsem ještě neměl. K tomu 30 kousků svačinek PICK po 84gr (0,97€). Takže vyšlo kilo na PICKu na 309,50,-Kč.Takže 2,5kilo PICKU za 780,-Kč. 

A TO SE VYPLATÍ 👍👍👍😀😊🍺.

Já jsem tuhle kupoval svačinku u nás, jestli si pamatuji správně, tak 70g jsem platil 54.90,-Kč v Globusu, takže skoro 2€/70g, plnotučná cena.

Edited by Sphinxx