Jump to content

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?

Recommended Posts

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Já na uzeniny moc nejsem, ale když to má vlastní vlákno na Chronomagu (a byl ve slevě), tak jsem mu dal šanci... No že bych bez toho do budoucna nemoh bejt, to určitě ne, ale je to prostě dobrej salám

Zkoušeli, ale ten patří do skupiny Co mne právě nasralo, protože nesahá Picku ani po kotníky

před 1 minutou, prizak napsal:

Dík, snažil jsem se 🙂

A povedlo se. Počítám, že ostatní po tvém standardním nákupu jen paběrkovali v odd. salámů a pokladní, ta to doteď nepochopila... 🙂

před 4 minutami, Frostie napsal:

A povedlo se. Počítám, že ostatní po tvém standardním nákupu jen paběrkovali v odd. salámů a pokladní, ta to doteď nepochopila... 🙂

Tak kamaráde, pokladní v tom KAUFU  čuměla jak tří kravky.  

Právě teď, prizak napsal:

Tak kamaráde, pokladní v tom KAUFU  čuměla jak tří kravky.  

umím si to představit. V tom relativně chudém kraji je jakýkoliv nákup nad hundert podezřelý. krajně 😃

Již teď s ním máme něco společného!  Rychle si běžím pro kolečko, možná když dám celou šišku, tak získám jeho postavu :)

Čerpám z nadpisu článku:

Sean Connery: Dvě české vzpomínky na charismatického herce, který miloval uherák, Skotsko a golf

Dneska jsem si prvně koupil PICK, přece když je o něm na magu 82! stránek, tak to musí bejt něco...z rachoty jsem se těšil domů, že konečně ochutnám ten grál...no a co myslíte, nechal jsem ho kuchyňce v lednici, takže si počkám až do pondělí.

Kolega příští týden jede na služebku do Magyarországu, jeee jak já se těším co všechno mi přiveze😜

Kolega příští týden jede na služebku do Magyarországu, jeee jak já se těším co všechno mi přiveze
Jj. Eres, Anička, paprika sladká i pálivá, klobasz a samozřejmě Pick

Toto fórum je fakt peklo. Když pominu hodinky (aktuálně sedmery) tak jsem v létě zkoušel sous vide, minulý týden naložil utopence a hermelíny a v pátek po 10 letech kouřil perfektní doutník.
No a dneska v Kauflandu totok.
Kam tohle povede....

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

f2f4d3286962c5cef7e420b3322af95b.jpg

před 30 minutami, Geodet napsal:

Viděl jsem v NORMĚ maďarskej uherák KOMÉTA. Zná někdo? Mám takový tušení že jsem ho kdysi dávno koupil a žádnej zázrak se nekonal.

Stačila mi jedna zkušenost, abych usoudil, že je to rozdíl asi jako Pick a separátový výrobní salám. Takže za mne ne. 

před 2 minutami, Frostie napsal:

Stačila mi jedna zkušenost, abych usoudil, že je to rozdíl asi jako Pick a separátový výrobní salám. Takže za mne ne. 

Jo, tak jsem si to zapamatoval dobře.