Jump to content

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?

Recommended Posts

Potřebuji zachránit!!!

Jako každý rok jsem si chtěl pod stromeček nadělit lahodnější verzi PICKu, tedy PICK Mangalica. Bohužel se po něm slehla zem, nemá někdo nějaký zdroj (madarský pobchůdek nebo něco) kde ho letos sehnat???

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Já na uzeniny moc nejsem, ale když to má vlastní vlákno na Chronomagu (a byl ve slevě), tak jsem mu dal šanci... No že bych bez toho do budoucna nemoh bejt, to určitě ne, ale je to prostě dobrej salám

Zkoušeli, ale ten patří do skupiny Co mne právě nasralo, protože nesahá Picku ani po kotníky

Potřebuji zachránit!!!
Jako každý rok jsem si chtěl pod stromeček nadělit lahodnější verzi PICKu, tedy PICK Mangalica. Bohužel se po něm slehla zem, nemá někdo nějaký zdroj (madarský pobchůdek nebo něco) kde ho letos sehnat???
Viz o pár příspěvků výše odkaz na Hungaro delikatesy, ale mám pocit, že ho momentálně nemají skladem

Já byl dneska v Bille náhodně, nemám jí moc rád. Ale vyzvedával jsem šrouby naproti a jinam se mi nechtělo, velkej nákup dělám až ve středu. Jameson za tři kila je fajn a jednu šišku zelenýho Rákoše jsem taky přihodil. A pár jich tam nechal, ať se neudávím. Dobrá zpráva je, že to jde i bez rohlíků, vystačím s dřevorubcem:

DSC01760.thumb.JPG.ac7687bfad2d1067797d1acca5c8d810.JPG

V 7. 12. 2020 v 10:00, Frostie napsal:

Viz o pár příspěvků výše odkaz na Hungaro delikatesy, ale mám pocit, že ho momentálně nemají skladem emoji3525.pngemoji3525.png

Díky za odkaz, bohužel tam také vůbec není. Vypadá to, jak kdyby najednou nebyl na trhu... :(

Díky za odkaz, bohužel tam také vůbec není. Vypadá to, jak kdyby najednou nebyl na trhu...
Tak to mne mrzí, snad bude brzy skladem. Jinak tam v nabídce je