Jump to content

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?

Recommended Posts

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Já na uzeniny moc nejsem, ale když to má vlastní vlákno na Chronomagu (a byl ve slevě), tak jsem mu dal šanci... No že bych bez toho do budoucna nemoh bejt, to určitě ne, ale je to prostě dobrej salám

Zkoušeli, ale ten patří do skupiny Co mne právě nasralo, protože nesahá Picku ani po kotníky

Mám od pondělka šišku Picku v lednici a ještě jsem ji nenačal. Normálně bych řekl, že to je sebemrskačstvi, ale dožírám Vysočinu od Kasardů z Koulína, tvrdou jak kámen a víc nic moc ke štěstí nepotrebuju 

před 15 hodinami, Horhe napsal:

Mám od pondělka šišku Picku v lednici a ještě jsem ji nenačal. Normálně bych řekl, že to je sebemrskačstvi, ale dožírám Vysočinu od Kasardů z Koulína, tvrdou jak kámen a víc nic moc ke štěstí nepotrebuju 

Kamaráde, nenenene, uherák v lednici nééééé, úplně zabíjíš proces plísní 😞

před 50 minutami, jovani napsal:

aj v obchode byva v "lednici"
v byte moc kde nemas uskladnit ... :(

Já mám šišky vždy ve špajzu, nebo v ložnici na skříni a je vždy lepší, než z lednice. Ale, to te věc názoru. 🙂

Na podzim jsem si zakoupil štangli, trvanlivost do 24.12. Říkal jsem si fajn, na Vánoce zakrojím. Pak jsem si nevzpomněl a v lednu jsem držel lehčí dietu a suchej leden, kvůli jaterním testům, abych měl klid od doktorky. Takže jsem zakrojil cca 2 měsíce po trvanlivosti a musím říci, že snad lepší Pick jsem nejedl 🙂

@lub moc ne. Něco mi tam na nich vadí (asi koření a ta navinulá chuť) a je to moc tvrdé. Ale každý dle své chuti. Asi je to i dobré, ale mně to moc nejede

V 27. 2. 2021 v 21:32, lub napsal:

mě víc než pick uspokojuje tenhle fuet z lídlu, nemůžu si pomoct. taky na něm někdo ujíždíte?

Víc než Pick asi ne, ale chutná mi a mám naskladněno. Výš zmíněná mangalice taky momentálně v ledničce...