Jump to content

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?

Recommended Posts

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Já na uzeniny moc nejsem, ale když to má vlastní vlákno na Chronomagu (a byl ve slevě), tak jsem mu dal šanci... No že bych bez toho do budoucna nemoh bejt, to určitě ne, ale je to prostě dobrej salám

Zkoušeli, ale ten patří do skupiny Co mne právě nasralo, protože nesahá Picku ani po kotníky

Dnes biela redkvicka, Džiugas a samozrejme Pick 😋

20210512_194747-01.jpeg

před 2 hodinami, Army11 napsal:

Kdepak se to prodává?

U nás ve městě je mlékárna a součástí je i prodejna... občas tam takle něco dovezou...

před 1 hodinou, Americkej napsal:

Na můj vkus jsi až moc konkrétní.

:D no pochybuju, že sem někdo z vás dorazí. Jedná se o mlékárnu ve Stříbře....objeví se pár kousků jen. Třeba sýry, nanuky atp....asi jak projíždějí kamiony a vozí zboží, tak tu občas něco vyloží na prodej...

před 19 hodinami, Gustaf napsal:

Taková náhražka...

IMG_20210512_195854.jpg

U nás to prodávají v Normě. Jednou jsem to koupil a nic moc teda.

Před hodinou, Gustaf napsal:

:D no pochybuju, že sem někdo z vás dorazí. Jedná se o mlékárnu ve Stříbře....objeví se pár kousků jen. Třeba sýry, nanuky atp....asi jak projíždějí kamiony a vozí zboží, tak tu občas něco vyloží na prodej...

Neříkej dvakrát - když jezdím pracovně Plzeň - Planá na motorce, tak většinou mimo dálnici, přes Stříbro. Taky tam mám kolegyni z jiné práce... Taky jsem tam měl spolubydlícího z koleje, takže nejedna pařba (ale tohle už je minulost) 🙂 

před 41 minutami, M.K. napsal:

Neříkej dvakrát - když jezdím pracovně Plzeň - Planá na motorce, tak většinou mimo dálnici, přes Stříbro. Taky tam mám kolegyni z jiné práce... Taky jsem tam měl spolubydlícího z koleje, takže nejedna pařba (ale tohle už je minulost) 🙂 

no vidíš...tak to můžeš někdy zkusit se tam zastavit...ikdyž tohle jsme tam ulovili prvně. Ale jogurty tam jdou na dračku...

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
před 42 minutami, jovani napsal:

dnes BILLA SR ;)

Dík za info, utekám 🙂

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...