Přejít na obsah

Janko, potulny fotograf - amater


jankoxxx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 309
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kedze tie hodinky striedam ako ponozky, tak som si povedal, ze zalozim jedno univerzalne vlakno, kde sa budem realizovat.. Neaspirujem na velke uspechy no nedostatok talentu a vytrvalosti kompenzujem chutou :)

 

Ja tvoje fotografie môžem len obdivovať, veľmi pekné sú samozrejme aj hodinky :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Janko nepisu to poprve, dycha z toho takova poctiva starosvetska atmosfera dob, kdy svet byl relativne v poradku :)

 

som rad, ze to vyzera tak ako som zamyslal :) posnazim sa pokracovat v podobnom duchu..

 

S tou krásnou patinou pôsobia ako old faithful airman. Zuby píly a vrúbky na lunete, pekný detail!

 

dik :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku tu už posedávam dlhšie.Viacmene potichu.Pravdaže rád si pozriem pokračovanie.Tie vintážne Airmany sú super.

 

clovece ty si sa mal ozvat ked som bol ja a gerhard este v irsku.. mohli sme dat zraz :) v kazdom pripade vdaka. nejake fotky su uz rozpracovane, takze pokracovanie bude.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vintazni Airmany z techhle hodinek rozhodne nejhezci. Podarilo se ti zjistit jestli ma tenhle kousek nejakej zajimavej pribeh?

 

Vdaka pani :)

 

Zaujimavy pribeh mozno maju, snazim sa nieco vyhrabat no jednoduche to nebude. Urcite sa pochvalim ked nieco zistim.

 

Teraz jedna z dneskajska:

post-8088-006486200 1329492853.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...