Přejít na obsah

Janko, potulny fotograf - amater


jankoxxx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 309
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

hmm, pěkné :smile_anim:

 

dik :)

 

My taky a už se těšíme na další Tvůj experiment. ;)

 

neviem honza. ja som dospel do takeho stadia v ktorom som videl kvantum hodiniek, rovnako som kvantum vyskusal. niektore ktore som mal mi chybaju, ale viac ako dvoje neunosim a na to aby sa mi doma vrtelo vo winderi desatoro hodiniek niesom dostatocny magor :) v kazdom pripade sa uz velmi zriedka stava, ze ma pri brazdeni internetu a katalogov nejake hodinky (v medziach mojich financnych moznosti) naozaj zaujmu.. na tzuk som vyvesil tieto guinandy na vymenu, ale uz zacinam pochybovat ci mi niekto bude schopny ponuknut nieco zaujimavejsie v danej cenovej relacii. jedny hodinky by som u mna rad opat privital a su to breitling navitimer airborne. tie boli perfektne a nosil som ich moc rad. frajerka mi este doteraz nadava ze som ich vymenil... uvidim co osud zaveje do mojej chronocesty :wheelchair:

 

edit: tesi ma ale jedna vec. intervaly medzi predajmi a vymenami sa podstatne predlzili. snad zacina vyhravat konecne zdravy rozum..

 

janko, prezrel som cele vlakno a to sa musi nechat, mas talent no ;) len tak dalej a tesim sa na dalsie foto.

 

dakujem za pochvalu. zda sa, ze som nasiel fotak s ktorym ma fotenie konecne bavi takze fotky budu ked mi to cas dovoli ;) Upraveno uživatelem jankoxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...