Přejít na obsah

Panerai 382 Bronze Special Edition


Cyril

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Páááni, ty bronzový jsou výtečný, stylllový, možná opravdu ty pravý submersible !! opožděně gratuluji. S tím látkovým páskem jsou vypiplaný - magnet na voči - to se snad ani nedá nosit s krátkým rukávem !!

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dovolim si vyuzit tohle vlakno k obecnemu dotazu na znalce OP, ktere jdou jinak mimo me.

 

Lze rici, jaky je vyvoj cen limitek OP? Rekneme v radu 5-10 let? Nezajima me seriova produkce, ale vylozene limitky. Kazdy fundovany nazor vitan, pokud bude nepopularni klidne i do SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolim si vyuzit tohle vlakno k obecnemu dotazu na znalce OP, ktere jdou jinak mimo me.

 

Lze rici, jaky je vyvoj cen limitek OP? Rekneme v radu 5-10 let? Nezajima me seriova produkce, ale vylozene limitky. Kazdy fundovany nazor vitan, pokud bude nepopularni klidne i do SZ.

Myslím, že všechny modely Panerai jsou limitované edice s omezením počtu kusů. Pak mají řadu Special Editions, a tu máš asi na mysli. Ceny "speciálek" nesleduju, ale tipoval bych slušný zhodnocení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že všechny modely Panerai jsou limitované edice s omezením počtu kusů. Pak mají řadu Special Editions, a tu máš asi na mysli. Ceny "speciálek" nesleduju, ale tipoval bych slušný zhodnocení.

Souhlas. Alespoň doufám. Momentálně jsou na tom hodně dobře FIDDY a Bronze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Myslím, že všechny modely Panerai jsou limitované edice s omezením počtu kusů. Pak mají řadu Special Editions, a tu máš asi na mysli. Ceny "speciálek" nesleduju, ale tipoval bych slušný zhodnocení.

 

Jasný jasný x trochu problém vidím v tom, že pokud se nekoupí speciální edice v obchodě, tak už je jenom a jenom dražší :D - u "normálních" edicí to tak není, přeci jenom 500 až 1500ks je taková limitka x nelimitka i když jsou také vyjímky

 

No já myslím že rostou http://www.chrono24....earch/index.htm

 

He he - cena roste jak plevel

Upraveno uživatelem ?po
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory. Jen jsem se dnes zapletl do debaty a nevěděl kudy z ní ven:-) Takže jsem si to přebral tak, že cena zůstává a roste, ztráty se majitel nemusí nijak moc obávat... ještě jednou díky za názory. Imho jak jsem se to snažil vyštudovat sám, musím říct, že po nějaké době co jsem OP nesledoval musím uznat, že mají něco do sebe. Když nic jiného desing a strojovny mají A1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Kamil

Cyrile viděl jsi tohle? :angel:

 

co sa deje v zenskej hlave pri zhliadnuti hodiniek:

no date - povalac, nezalezi mu na tom aky je datum

date - chlap nema kalendar alebo je nemozny

day-date - nemozny a este aj zabudlivy

gmt - obcas cestuje

chronograf - ma sa s cim hrat ked sedi na zachode

power reserve - no, to nechajme radsej tak

big date - nosi okuliare, ma zly zrak

cinkatka, repeatre, sonnerie - gay gay gay.... turbo? tiez gay...

oversized dajvre na undersized zapasti - ma ho maleho... bronzove? samoluby este k tomu

yacht timer - JEZISHOLKYVONMAJACHTU!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po roku...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...