Přejít na obsah

Panerai 382 Bronze Special Edition


Cyril

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové díky za gratulace.

Dnes jsem hodinky vyvenčil zatím pouze na winderu, na ruce byly jen chvíli. Spíše se kochám.

Co se týče váhy, zdají se mi cibule při 47mm bronzovém pouzdru nezykle v pohodě. Ale tak nějak to nevnímám. Nosí se dobře. Samozřejmě, nedá se to srovnávat s titanovými 311, nebo lehčím pouzdrem Radiomirů. Ale to uvidíme až časem.

Co se týče důvěry....S panem Osmanovičem jsme po mnoha telefonátech oboustranně přesvědčeni, že není důvod k nedůvěře.....Snad mě teda nepřejede auto. :crying_anim02:

Náhradní řemen je textilní, příjemně tuhý a robustní. Spona jednoduchá a pevná. Zavírání rychlé a spolehlivé. Na jiných PAM jsem podobný patent ještě neviděl. Co mi trochu kazí radost, je jeho složitější výměna. U 382 odpadly rychle odjistitelné čepy, na které jsem zvyklý z 311, 312, 250 a 048. Zde je starší systém - průchozí stěžejkový šroub, který se mi asi nepovede vyšroubovat bez poškrábání pouzdra. Při výněně řemenu budu muset pouzdo nějak oblepit ochrannou izolepou tak, jak to dělám u Radiomirů, které jsou podobně rafinované...

Jinak jsem nadšený a věřím, že mi to vydrží. Zatím jsem ještě ani jedny PAM, které jsem koupil neprodal. Mám vztah ke všem a nerad bych na tom něco měnil. Možná ale definitivně propustím ze služeb ostatní značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...