Přejít na obsah

Omega PO 8500


lastam

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

puvodne jsem tve vlakno prohlizel z mobilu a tam je vkladani prispevku takove podivne, takze gratuluji az ted, at delaji hodne radosti :)

 

nahodou bys nemel moznost udelat srovnavaci fotky velikosti hodinek (zejmena vyska) se starymi PO a dale s bondovkami ci cernymi smp 2254.50?

 

Důležité je nesrovnávat jen prostou výšku, nýbrž i tvar pouzdra a ruček. Nové PO sedí lépe než staré PO (obé ve velikosti 45,5 mm).

Bondovky jsou klasika, které sedí každému naprosto perfektně, ale jsou celkově menší a méně výrazné. Ale nové Bondovky bez vlnek v modré barvě mne naprosto dostaly ... Taková jiná modrá, skoro do černa.

Chce to dojít k AD a zkusit... :smile_anim:

 

Omlouvám se Lastamovi za plevelení ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležité je nesrovnávat jen prostou výšku, nýbrž i tvar pouzdra a ruček. Nové PO sedí lépe než staré PO (obé ve velikosti 45,5 mm).

Bondovky jsou klasika, které sedí každému naprosto perfektně, ale jsou celkově menší a méně výrazné. Ale nové Bondovky bez vlnek v modré barvě mne naprosto dostaly ... Taková jiná modrá, skoro do černa.

Chce to dojít k AD a zkusit... :smile_anim:

 

Omlouvám se Lastamovi za plevelení ....

 

V poho, mě se nové bondovky taky moc líbí, viděl jsem je ve výloze na arkádách, fakt pěkný, ale chtěl jsem 8500, proto bondovky neměly šanci...

 

 

StanoBare: Snad jo, ty stříbrný čísla jsou fakt velmi pěkný

Upraveno uživatelem lastam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

puvodne jsem tve vlakno prohlizel z mobilu a tam je vkladani prispevku takove podivne, takze gratuluji az ted, at delaji hodne radosti :)

 

nahodou bys nemel moznost udelat srovnavaci fotky velikosti hodinek (zejmena vyska) se starymi PO a dale s bondovkami ci cernymi smp 2254.50?

 

Tu moznost nemam, ale mám jednu fotku z netu, je tam vidět, že oboje hodinky mají stejně vysokou lunetu, že luneta u nových PO je vyšší, to je jen fáma.

 

to ricous: člověk nikdy neví, třeba se zadaří a budeš mít nové PO, přeju Ti to!

post-3900-037832000 1325097753.jpg

Upraveno uživatelem lastam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležité je nesrovnávat jen prostou výšku, nýbrž i tvar pouzdra a ruček. Nové PO sedí lépe než staré PO (obé ve velikosti 45,5 mm).

 

Presne tak, to pouzdro je uplne jiny nez u predchoziho modelu, je kratsi na vysku, jine napojeni tahu a tlouska jim pri velikosti 45mm taky prospela.

U predchoziho modelu jsem mel velikost 45mm na hrane, ale spis to bylo nepohodlny, novy model sedi na ruce perfektne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, to pouzdro je uplne jiny nez u predchoziho modelu, je kratsi na vysku, jine napojeni tahu a tlouska jim pri velikosti 45mm taky prospela.

U predchoziho modelu jsem mel velikost 45mm na hrane, ale spis to bylo nepohodlny, novy model sedi na ruce perfektne.

 

Chvilku jsem si musel zvykat na tu velikost, je to přeci jen přechod 40mm na 45,5mm, než jsem je dostal, bál jsem se abych je druhý den nedával do prodejního vlákna, naštěstí obavy se rozplynuly, hodinky perfektně sedly, jsou trochu těžší, ale dobrý:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ještě jedna sada fotek se špetkou slunka, zápěstí mám 17cm a řekl bych, že sednou fakt dobře, nehýbou se a to tah nemam zkrácen úplně nadoraz, co se týče fotek, stejně si budu muset vyrobit nějaký odrazný plochy na světlo, protože furt tam jsou tmavá místa:-(

post-3900-052901200 1325179566.jpg

post-3900-073990600 1325179576.jpg

post-3900-039419600 1325179588.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...