Přejít na obsah

spi # Straps ::: handmade řemeny


spinach

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 189
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • Po roku...

Moooc pěkné, na mě by to bylo krapátek prázdné a málo šílené, však víš :) ale i tak je to paráda a další z tvých opravdu vydařených kousků.

Omlouvám se, že reaguji na starý příspěvek, ale teď jsem vlákno našel a k tomu tohle na wus, supr kombinace :) a pro Tebe možná inspirace ? :D

 

http://forums.watchuseek.com/f2/wonderful-artwork-andrew-biggs-spi-straps-can-watch-engraved-1849322.html

 

post-22755-0-38997900-1487096702_thumb.jpg

post-22755-0-27744000-1487096697_thumb.jpg

post-22755-0-14333800-1487096707_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm takle to vypadá, když to někdo dotáhl do úplné dokonalosti, hodně, ale fakt hodně dobrý! Já se spokojím pouze s řemeny, gravírovat nechci, respektive bylo by to asi taky zajímavé, ale přece jen pak už se ty hodinky stávají dost nenositelné, protože už je to až moc velká výstřednost. Když jsem kupoval ty své, tak jsem i o jedněch gravírovaných přemýšlel a hodně mě to lákalo, ale pak jsem to právě vzdal. Ono je to strašně pěkné na pohled, ale na běžné nošení už mi to moc vhodné nepřijde.

No tak jako tak je to ale nádhera, mít třeba sbírku více kusů, určitě bych něco takového chtěl, prostě jedny úplně dokonalé, dotažené do posledního detailu, na které bych se vždy koukal, jako na nějaký klenot :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...