Přejít na obsah

Stowa- majitelé, zkušenosti, servis galerie


Conrad

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Tak bych se konečně chtěl podělit o prvotní zkušenosti s Antea 390 A10... Po třech měsících netrpělivého čekání, když už jsem myslel, že snad nikdy nepřijdou, volal nevrlý řidič FedExu, že mi veze balíček :)  Dorazily druhý den od odeslání za necelých 24 hodin, klobouk dolů před FedExem, lehce po obědě, tak mi to nedalo a s rozbalením balíku jsem už počkal na večer :lol2:  Přeci jenom byl to dárek k vánocům :newyear:  ....

Od té doby, co jsem otevřel hliníkovou krabičku/kufříček, jsem naprosto nadšený...tešil jsem se moc, čekal dost, ale překvapení bylo ještě větší... Za mě ty hodinky vážně nemají chybu.... Velikost 39 mm pro mě úplně ideální, nejsou ani moc velké, ani moc malé, zpracování je naprosto precizní - holt nemecko :), modřené ručky nádherné, strojek jedna báseň a průhled v dýnku je taky moc fajnová věcička...Od nasazení ve čtvrtek je sundavám jenom na spaní, ale už začínám přeci jenom uvažovat o pořízení nějakých levnějších toolwatch, které bych mohl podrobit různým manuálním pracím bez strachu o poškození těchto krásek, přeci jenom něco kopat, sekat, sbíjet a rozbíjet na zahradě není pro ně moc ideální činnost... Maximálně tak ten kancl diving...

 

Přesnost měřím od pátku od rána aplikací pro Android, která tady byla zmiňována na fóru (snad výtvor někoho z členů) a zatím průměrná odchylka kolem +4 s... jeden den bylo +2, pak trochu víc, ale zase fakt je, že v pátek a sobotu setrvačka jela v různých zajímavých polohách a byla vystavována různým přetížením  :lol2: páč zvládla taneční i salsa párty... (hodinky mám na levé a tou vedu)

 

Foto přikládám pouze jedno a nekvalitní z mobilu pro ilustraci, o víkendu jsem neměl moc času, takže se pokusím udělat pár pěkných foto rozumným foťákem a krasavice řádně představit v chlubírně :angel:

 

 

post-34425-0-55335400-1395043956_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemaj chybu:))

 

ale stary logo jsme mel radeji...

 

Tak bych se konečně chtěl podělit o prvotní zkušenosti s Antea 390 A10... Po třech měsících netrpělivého čekání, když už jsem myslel, že snad nikdy nepřijdou, volal nevrlý řidič FedExu, že mi veze balíček :)  Dorazily druhý den od odeslání za necelých 24 hodin, klobouk dolů před FedExem, lehce po obědě, tak mi to nedalo a s rozbalením balíku jsem už počkal na večer :lol2:  Přeci jenom byl to dárek k vánocům :newyear:  ....

Od té doby, co jsem otevřel hliníkovou krabičku/kufříček, jsem naprosto nadšený...tešil jsem se moc, čekal dost, ale překvapení bylo ještě větší... Za mě ty hodinky vážně nemají chybu.... Velikost 39 mm pro mě úplně ideální, nejsou ani moc velké, ani moc malé, zpracování je naprosto precizní - holt nemecko :), modřené ručky nádherné, strojek jedna báseň a průhled v dýnku je taky moc fajnová věcička...Od nasazení ve čtvrtek je sundavám jenom na spaní, ale už začínám přeci jenom uvažovat o pořízení nějakých levnějších toolwatch, které bych mohl podrobit různým manuálním pracím bez strachu o poškození těchto krásek, přeci jenom něco kopat, sekat, sbíjet a rozbíjet na zahradě není pro ně moc ideální činnost... Maximálně tak ten kancl diving...

 

Přesnost měřím od pátku od rána aplikací pro Android, která tady byla zmiňována na fóru (snad výtvor někoho z členů) a zatím průměrná odchylka kolem +4 s... jeden den bylo +2, pak trochu víc, ale zase fakt je, že v pátek a sobotu setrvačka jela v různých zajímavých polohách a byla vystavována různým přetížením  :lol2: páč zvládla taneční i salsa párty... (hodinky mám na levé a tou vedu)

 

Foto přikládám pouze jedno a nekvalitní z mobilu pro ilustraci, o víkendu jsem neměl moc času, takže se pokusím udělat pár pěkných foto rozumným foťákem a krasavice řádně představit v chlubírně :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vladan a Kid_A : JJ, když jsem brousil po netu, tak můžu říct, že staré logo s tím S překrývajícím "Tčko" bylo fakt takové vyladěnější, jemnější a hezčí... No co už nadělám, kdo pozdě chodí....má nové logo STOWA :) Ale fakt, je to detail, sice významný, ale věšet se kvůli tomu nebudu, hodinky se mi líběj moc moc...zase v nich bije ten Soprod A10, který je roven ETě 2824-2 v TOP výbavě...modřené šroubky, lepší materiál pružiny a vlásku tuším atd... taky asi i přesnější... přededevčírem jsem omylem smazal výsledky měření odchylky :) tak jsem začal znovu...zatím mají průměrnou odchylku +2,4 tuším denně, tedy jeden den +2,9 a druhý +2,0 .... ještě tak týden budu měřit a jsem zvědavý, jestli jim to vydrží... Každopádně za hodinky jsem moc rád a za mě pro mě jsem chybu s tímto výběrem určitě neudělal :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O kvalite Stowa vubec nepochybuju:))

 

 

Vladan a Kid_A : JJ, když jsem brousil po netu, tak můžu říct, že staré logo s tím S překrývajícím "Tčko" bylo fakt takové vyladěnější, jemnější a hezčí... No co už nadělám, kdo pozdě chodí....má nové logo STOWA :) Ale fakt, je to detail, sice významný, ale věšet se kvůli tomu nebudu, hodinky se mi líběj moc moc...zase v nich bije ten Soprod A10, který je roven ETě 2824-2 v TOP výbavě...modřené šroubky, lepší materiál pružiny a vlásku tuším atd... taky asi i přesnější... přededevčírem jsem omylem smazal výsledky měření odchylky :) tak jsem začal znovu...zatím mají průměrnou odchylku +2,4 tuším denně, tedy jeden den +2,9 a druhý +2,0 .... ještě tak týden budu měřit a jsem zvědavý, jestli jim to vydrží... Každopádně za hodinky jsem moc rád a za mě pro mě jsem chybu s tímto výběrem určitě neudělal :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne ze jsi chybu neudelal, me se celkove Stowa hodne libi, ale mam se zmenami loga obecne problem, malokdy je to k klepsimu a myslim ze prave u Stowy je stareho loga skoda. jinak hodinkam jako takovym to nijak zasadne neubira a jak pises, maji zase jinde vylepseni, takze celkove urcite OK, sam vis nejlip ze jsou paradni :)

 

 

Vladan a Kid_A : JJ, když jsem brousil po netu, tak můžu říct, že staré logo s tím S překrývajícím "Tčko" bylo fakt takové vyladěnější, jemnější a hezčí... No co už nadělám, kdo pozdě chodí....má nové logo STOWA :) Ale fakt, je to detail, sice významný, ale věšet se kvůli tomu nebudu, hodinky se mi líběj moc moc...zase v nich bije ten Soprod A10, který je roven ETě 2824-2 v TOP výbavě...modřené šroubky, lepší materiál pružiny a vlásku tuším atd... taky asi i přesnější... přededevčírem jsem omylem smazal výsledky měření odchylky :) tak jsem začal znovu...zatím mají průměrnou odchylku +2,4 tuším denně, tedy jeden den +2,9 a druhý +2,0 .... ještě tak týden budu měřit a jsem zvědavý, jestli jim to vydrží... Každopádně za hodinky jsem moc rád a za mě pro mě jsem chybu s tímto výběrem určitě neudělal :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se zmenama loga mas pravdu, ale pro me je vyjimka potvrzujici pravidlo nove logo Skodovky... vratili se ke korenum a zustalo cernobile (cernostribrne) oproti minule zeleno cerne verzi.... a toto nejnovejsi se mi fakt libi moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mesiac po tom, ako sa Antei KS vrátili zo servisu, som ich tam musel poslať opäť :crying_anim: . Opäť problém s naťahovaním, v oboch polohách korunky viem len točiť ručičkami. Tak šli Fedexom späť, bez problémov uhradili poštovné. Aký je problém a ako sa bude riešiť, zatiaľ neviem. Trochu však začínam veriť určitej nedôvere k Peseux, ktorá sa na fórach občas objavuje. No a zábavné bolo, že mi Fanny najprv názorne nakreslila, ako sa hodinky naťahujú, že vraj ti niektorí ich klienti nevedia :lol2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mesiac po tom, ako sa Antei KS vrátili zo servisu, som ich tam musel poslať opäť :crying_anim: . Opäť problém s naťahovaním, v oboch polohách korunky viem len točiť ručičkami. Tak šli Fedexom späť, bez problémov uhradili poštovné. Aký je problém a ako sa bude riešiť, zatiaľ neviem. Trochu však začínam veriť určitej nedôvere k Peseux, ktorá sa na fórach občas objavuje. No a zábavné bolo, že mi Fanny najprv názorne nakreslila, ako sa hodinky naťahujú, že vraj ti niektorí ich klienti nevedia :lol2: .

 

Závěr příspěvku je sranda, ale takovéhle štrapace celkem zamrzí... tak snad už to konečně odstraní a budeš mít pokoj, a hlavně cvaknou cenu dopravy tam i zpět, páč tohle je fakt jejich problém...ale jednání s klienty má STOWA tradičně výborné, až na ty smrtelné dodací lhůty u nových objednávek :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já byl s jednáním Stowy vždy spokojen.  Posílal jsem je tam zpátky kvůli dodatečné úpravě pouzdra a vše proběhlo bez problému a dokonce dřív než v avizovaném termínu. A když je to i galerie tak přidávám pár fotek

post-23443-0-76849800-1395822537_thumb.jpg

post-23443-0-97106700-1395822551_thumb.jpg

post-23443-0-86427000-1395822558_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný flígry... co jsi na pouzdře nechával upravovat?

Dodatečně označení Fl23883.  To k nim prostě patří....

 

A jinak díky za chválu oběma.  Dělaj mi radost pořád, takže naprosto chápu nadšení Lu2cz pro svoje Stowy

Upraveno uživatelem JZED
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahááá, jasnýýý.... Rádo se stalo, já bych od STOWy bral každej model, kdybych mohl... (ale třebas časem... :whistling:) akorát žena by neměla asi pochopení (taky potřebujem koupit nějaké skříně, postel a takové ty drobnosti, jako když se zařizuje barák :) ), a hlavně tak nějak si prozatím chci užít Antey naplno (takže nosit každý den), protože přesně jak píše JZED, když se v práci všechno s.re, když se nic nedaří, tak se podívám kolik je hodin, a hned mám lepší náladu :clap: a prostě si nemůžu pomoct, ale ty Antey byla přesně volba pro mě... Hodinky jsem fakt nenosil cca 15 roků, pak jsem půlroku 2013 koumal které, a když konečně po 3 měsících přišly z Engelsbrandu, tak jsem byl prostě nadšený a jsem pořád... prostě pro mě nemaj chybu!!!!! - a taky nemám ještě windr :)

 

ale uvažuju celkem vážně o pořízení nějakých toolwatch tak do 5t, ať až budu sekat dřevo a podobné práce kolem baráku atd, tak ať si nerasuju zbytečně stowičky, primárně oblekovky slušňačky :lol2:

 

Do velkých hodinek - průměr 45mm a víc se mi moc nehce, a hlavně nevím, jako to bude vypadat na ruce...ale chtěl bych něco svítícího, dost vodotěsného a odolného, mechanický automat, možná případně i quartz, nevím.... používáte nějaké takové toolwatche?? a případně jaké?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stručný update skúseností so Stowa servisom. Asi o týždeň po odoslaní hodiniek som ich mal späť. Mailom ma nekontaktovali, len v priloženom liste bol zoznam zásahov (replace the winding stem, demagnetisation, waterprooved, new regulation). Neplatil som ani poštovné. Ak sa už niečo má pokaziť, tak nech je to u firmy, čo má takto zvládnutý servis .... :cool02: . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, tož apoň takto... jen doufám, že jim to vydrží a vždycky budou takhle ochotní a vstřícní vůči zákazníkům... ale jsem rád, že jsem si STOWičky vybral, jsou prostě parání :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...