Přejít na obsah

Nové modely hodinek


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 929
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

zaznamenali jste nová géčka?

GLS-6900

skříň z 6900 a skvělý modul jako mají mudmany (dvoje stopky, vychytaný timer..)

 

attachicon.gif90687-101.jpg

 

na brawat za normální cenu

 

líběj se mi, že bych do nich snad šel, ale boužel 6900 mi na ruce blbě seděj..

parádní a dokonce, zcela překvapivě, za cenu menší než ebay...

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=CASIO+GLS-6900-1DR&LH_BIN=1&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XCASIO+GLS+6900.TRS0&_nkw=CASIO+GLS+6900&_sacat=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zato ja som sa ešte stále nedočkal, poriadne hranaté, štvorcové hodinky, a mohutné, rádio, solár, a tak :(

řekl bych, že jsi jen dost špatně hledal:

 

http://www.ebay.com/itm/142186761550?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

všechno, co jledáš, průměr 54 mm, L2L 56 mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral by som, ak by stvorili G-Shock na taký štýl, ako niečo také: Casio AQ-230, toto sú podľa mňa najkrajšie hodinky značky Casio vôbec :)

to bych i já uvítal, ale zatím bohužel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuselo by to byť úplne presne to isté, samozrejme, že by bolo ideálne, ak by to tak bolo, ale niečo na ten štýl :)

a co třeba toto?

 

http://www.casio-europe.com/de/produkte/uhren/edifice/efa-120d-1avef/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně, aby tam nebylo oddělené nastavování času pro digitál a analog, protože to se jim u Casia opravdu nepovedlo. Osobně bych ale bral ty z první stránky vlákna úplně vpravo, kdysi jsem je chtěl a už byly jenom v plastu a ne v kovu, takže z toho nakonec sešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pár vecí Casio fakt nedomyslelo, to je pravda :)

No ono to tak je obecně u většiny hodinek tohoto typu, jak Citizen, tak Seiko.  Mám takový Seika a tam ani sekundy neběží souběžně pokud je tak nenastavíš. Vlastně neznám hodinky kde by bylo to nastavování pohromadě, pokud se bavíme o vintage, jako bych považoval i tento kalibr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2ramon: Ono je relativní co je pro koho "vintage" - třeba takové Tissot T-touch měly analogové i digitální ukazatele vždycky synchronizované.

 

Jinak přesně ty horní světlé ana-digi od QuattroRS jsem měl někdy před 20 lety: z hlediska ukazování času to teda nebyla žádná výhra, strojky se dokonce viditelně rozcházely - a potom co jsem při lyžování v kleči "potratil" sklíčko jsem je otráveně vyhodil a následujících 10 let přežil zcela bez hodinek...  :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...