Přejít na obsah

Nové modely hodinek


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 929
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A to mi udělají teď, kdy jsem doma musel odpřísáhnout, že si dám pohov??

Nezdá se Vám ale ta cena nějak nízká, navíc při limitce? Ne teda, že by mi to vadilo..

13.000 Kč v nerezu bez dopravy mi nepříjde až tak málo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je nářez - klasika v celoocelovém provedení se safírem. mňam.

Troufnu si říct, že to bude neskutečný trhák, který by mohl Casio přimět i k normální sériové produkci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se vytratilo kouzlo radiovek za dobrou cenu co přežijí i horší zacházení. Když to bude v kovu a za 500 eur, tak už to přeci jen nebude ono. Pěkný jsou, ale fakt to bude spis záležitost pro milovníky konkrétního modelu. Jestli jsem mimo, tak se do mě pusťte, ale určitě nebudu sám, kdo to vidí podobně.

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas. mně teda fascinuje spojení kov a čistý digi. byly vy to takový leštěnky na lepší nošení, jízda na kole terénem nebo štípat dříví by s nima vzhledem k předpokládané hmotnosti stejně nešlo. ale hrozně se mi líběj.

jinak jsem zastánce jednouchých plastových modelů, třeba ty obří nabušené kovové analogy / anadigi co se teď vyrojily mi nic neříkaj - úplně popírají tu základní myšlenku. asi něco jako premiový SUV kupé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...za mě je to taky moc okázalý....pro sběratele možná jo [hodí se soláry vůbec pro sběratele??] , ale třeba s GW 5000 se Casio celkem přesně trefilo do požadavků a vkusu spousty lidí [bezúdržbovost, decentní a nenápadný vzhled ale dobrá funkčnost a odolnost] , píšou tam, že mají podsvícení LEDkou a to se taky mnohým [včetně mě] nelíbí....aby potom nepanovalo rozčarování, že ten pocit z "klasičnosti" se po koupi nedostavil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safír ok, kov ok, ale ledka FUJ. Zbytek se mi taky nelíbí.

Kdyby radši udělali pokračovatele 5000 se safírem.

Na první pohled jsem myslel že se rozhoupali k těmhle:

post-673-0-76310500-1518440311_thumb.jpg

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safir urcite krehci je. Na me to dela dojem, ze to je spis takova libustka nez pravoverna gecka. Myslim, ze hlavne ty zlate budou afroamerickym rapperum jiste sluset :D Ty stribrne uz by se snest daly. Ale ta vaha bude asi neco.

Upraveno uživatelem Ibe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...