Přejít na obsah

Nové modely hodinek


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 929
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Chilliluk

Ono bohužel dneska už lidi ani moc hodinky nenosí, v mém okolí třeba z 10ti lidí mého věku (29) nosí hodinky 2 lidi, což je podle mě neuvěřitelný, ale je to tak. A ti, kteří je nosí, samozřejmě mají analogy, už vůbec ne digitálky. Já teď mám na ruce DBC 610A a jsem rád, že něco takovýho existuje aspoň v tom plastu, protože když to vidím kolem sebe, tak lidi jako jsme my se na veřejnosti hledají asi tak dobře, jako jehly v kupce sena. Já osobně to nikdy nepochopím, ale tak to prostě dneska je a doufám, že se časem jednou zase karta obrátí v náš prospěch. Na druhou stranu, s digitálkami s kalkulačkou na ruce si dneska připadám jako podivín, a vlastně mě to docela baví, protože kdyby je měl každý druhý, nebylo by to onoPosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo smutný, kdyby byly celokovové jen MR-G. Jak píšu, jsou v současnosti různé celoocelové typy, ale většinou samé dražší. Nějaké, jako byly W-39, to už je teď jen vyjímečně.

 

 

 

t2: Asi jim staci aktualni prodeje. A taky nevim o zadnem celokovovem modelu mimo Mr-G v titanu....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že u nás nikdy nebyly. Myslím, že myslel obecně nějaké retro, které by zkusili vyrobit a pustit do světa. Náš trh je moc malý na to, aby podle něj něco vyvíjeli a dávali na trh.

 

 

 

Nejsem si úplně jistý tím co psal pan Ježek z Fastu. O který celokovový digi šlo? Co já vím tak nový Casiotrony jsem nikde u nás prodávat neviděl. A jestli tu byly v nabídce tak byly někde v rohu nebo pod pultem, s takovýmhle přístupem se výsledku nedivím. Chtělo by to trochu reklamy. Proč neudělá Casio tedy česká část nějakou akci? Něco co by bylo vidět? Kdy jste viděli reklamu na Casia v televizi, před filmem v kině?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi,mohl bys dát nějakou aktuální fotku?

 

Aktuální fotku dám velice rád v průběhu víkendu, ale pokud jsi nedočkavý, můžeš se podívat ke mně na profil do galerie :D Najdeš je tam mezi několika dalšími.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 No nemusela by to být limitka, ale normální série. Jako třeba žabák. Ale tam vidíme cenu. Tohle by bylo tak na 60 procentech ceny frogů. nebo o kousek víc.(odhad) 

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ono bohužel dneska už lidi ani moc hodinky nenosí, v mém okolí třeba z 10ti lidí mého věku (29) nosí hodinky 2 lidi, což je podle mě neuvěřitelný, ale je to tak. A ti, kteří je nosí, samozřejmě mají analogy, už vůbec ne digitálky. Já teď mám na ruce DBC 610A a jsem rád, že něco takovýho existuje aspoň v tom plastu, protože když to vidím kolem sebe, tak lidi jako jsme my se na veřejnosti hledají asi tak dobře, jako jehly v kupce sena. Já osobně to nikdy nepochopím, ale tak to prostě dneska je a doufám, že se časem jednou zase karta obrátí v náš prospěch. Na druhou stranu, s digitálkami s kalkulačkou na ruce si dneska připadám jako podivín, a vlastně mě to docela baví, protože kdyby je měl každý druhý, nebylo by to onoPosted Image

 

Karta už se nejspíš neobrátí, hodinky(jako přístroj k určování času) už jsou vymírající druh. Tak jako např. fotoaparátem bude taky za chvíli fotit jen pár lidí. Co bude člověk u sebe nosit bude jedinej přístroj, a v tom bude mít všechno. A budou se žrát amarouny.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

gw-a1000

 

Water Resistance 200 meters

Radio Frequency 77.5 kHz (DCF77: Germany); 60 kHz (MSF: UK); 60 kHz (WWVB: USA); 40 kHz (JJY: Fukushima, Japan) / 60 kHz (JJY: Kyushu, Japan); 68.5 kHz (BPC: China)

World Time 29 cities (29 time zones; daylight saving on/off; daylight saving time (summer time) auto switching/ standard time and Coordinated Universal Time

Stopwatch 1/20-second stopwatch; measuring capacity: 120 minutes; elapsed time; flyback

Thermometer Measuring range: -10 to 60°C (14 to 140°F); measuring unit: 1°C (2°F)

Alarm 1 independent daily alarm

Other Functions Automatic hands correction; battery recharge warning ; date display; full auto-calendar

Power Source Tough Solar power system (solar-charging system)

Continuous Operation About 29 months with the power-saving function* ON after full charge

Size of Case 54.1 × 51.7× 16.4 mm

Total Weight Approx. 85g

 

Zajímavostí je ovládání korunkou.

post-11518-008227300 1333376983.jpg

post-11518-058401600 1333376988.jpg

post-11518-013878000 1333376989.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bomba, konečně jsem si po dlouhý době sedl na zadek z baterkáčů...

Umí to nějak moc věcí na tak málo ciferníků a tím jsou skvěle přehledný. Bravo.

 

A to už jsem si myslel, že na tvorbu wishlistu jsem příliš znuděný a rozežraný.

 

edit: a tady něco dalšího, obzvlášť ten gelový polštář mě dostal.

http://hypebeast.com/2012/03/casio-g-shock-gw-a1000-1adf/

 

a ty na fotce s wristshotem jsou limitka:

http://forums.watchuseek.com/f17/gw-a1000-officially-announced-raf-watch-659103-4.html

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...