Přejít na obsah

Nové modely hodinek


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 929
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobry počin, jen je po www mnoho stiznosti, ze s cenou to trochu prehnali a ze meli drzet cenu vice mene jako u  T80 Pac-Man...
€149.00  vs  $149.00     uvazuju..l , ze bych je za $ vzal ? - no nevim, nevim kdyz uz mam orig.verzi  nebo prave proto? 

T80 Pac-Man
V prodeji asi uz dele - dostupna je jen tato verze... (pokud to tu uz nekde je tak sem prehledl )

pacman.png.7b86a6e38e2deb27f65043f4dcb27aae.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, mít originální předlohu, asi už by se mi do nich nechtělo. Mám pár AW-500 a do nových nepůjdu. I když se mi nové líbí, ale originál má ducha doby. No a taky jsem je koupil za dost nízké ceny. Chybí mi na nich jen timer, světlo bych i oželel.
U Timexu sice nemám některou z předloh, ale taky mi to přijde už trochu ohraná písnička.

Z novějších modelů digin se mi líbí třeba Nixon Regulus. Nevezou se na retro vlně a mají pěkné jednoduché a přehledné ovládání. A přitom celkem vymyšlené.
Ale na mě už jsou moc velké a jediná varianta s pozitivním displejem má zelený podklad displeje a je v nějaké khaki či jaké barvě.
A taky jsou to plasťáky, byť vypadají bytelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

nový model klasických levných digi - casio MWD-100H.

https://www.casio-europe.com/euro/products/watches/collection/mwd-100hd-1avef/

akorát mají chybu v popisu - sklo není minerál, ale plast.

líbí se mi varianta na plechovém náramku, asi do nich půjdu. samozřejmě neočekávám žádný luxus, ale design se mi líbí - podobné pojetí jako na nových modelech edifice.  tady u těchto mi přijde povedená kombinace černého plastu a ocelové lunety, s modrým akcentem na displeji.

doteď nebylo moc živých foto + čekal jsem na první video - to mě přesvědčilo:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...