Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Ted maji 800 na kapsle pri nákupu kavovaru Inissia

 

 

Zaslano iPhonem za použití Madly a Ťapiny

 

Nejen to...k ostatním kavovarům davají na kapsle 1200Kč.

Asi do toho teď do května půjdu...nejhorší bude to udržet před přítulkou schované v krabici až do konce září, kdy má narozky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový kafe...

 

edit: asi si skočím brzo dokoupit zásoby a ten Santander ochutnat

Tak to kup rychle i poinformuj, protoze topinkovo karamelove aroma bude asi zvláštní:-))

 

Edit: byli jste rychlejsi

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejen to...k ostatním kavovarům davají na kapsle 1200Kč.

Asi do toho teď do května půjdu...nejhorší bude to udržet před přítulkou schované v krabici až do konce září, kdy má narozky

 

půl roku dopředu je zbytečné to hrotit...

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kruciš, koupil jsem si druhý Nespresso Citiz na chatu, a po vybalení a pokusu o zprovoznění mí nejde voda z tanku do mašiny. Nemůže to být nějak zavzdušněný to čerpadlo? Dá se to nějak odvzdušnit? Jsem blb a nechal jsem při startu zvednutou páku zásobníku na kapsle. Na začátku to cuclo tak 20 ml, a pak už to jen hučí, ale neteče. Jestli máte podobnou zkušenost, budu vděčný za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

montemar, klid, oba druhy jsou dobrý. V pohodě jemný kafička, žádný topinky s česnekem...

 

organic: volej 800COFFEE

 

Zejtra jdu na tiskovku k nové řadě Inissia, tak jsem zvědavý. Nahřátí mašiny za 25s mi přijde super. A kompaktní design jakbysmet.

Cena 2,5k a k tomu voucher na 800 mi přijdou jako super tahák, tak jsem zvědavý, jestli na té mašině bude low cost nějak patrný.

Abych pak nebyl nasrán, že mám lattissimu za 10.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

organic: volej 800COFFEE

Dík za radu, bylo z druhý ruky, tak jsem ho kořenovi vrátil a na aukru vydražil jinou Citiz mašinu za litr. Na chatu dobrý, funguje ;) Co ale nefunguje jsou my coffee star nerezový kapsle. Vkládal jsem do toho naděje, ale chce to hodně najemno namletý kafe (asi) a hodně to do kapsle narvat. Ty 4 srajdy, co jsem z toho dostal (a bordel kolem) mě přivedly zpět na Nespresso web a objednal jsem 200 kapslí. A recycle pytel k tomu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

montemar, klid, oba druhy jsou dobrý. V pohodě jemný kafička, žádný topinky s česnekem...

organic: volej 800COFFEE

Zejtra jdu na tiskovku k nové řadě Inissia, tak jsem zvědavý. Nahřátí mašiny za 25s mi přijde super. A kompaktní design jakbysmet.

Cena 2,5k a k tomu voucher na 800 mi přijdou jako super tahák, tak jsem zvědavý, jestli na té mašině bude low cost nějak patrný.

Abych pak nebyl nasrán, že mám lattissimu za 10.

Tak jak vypadá ten novej stroj od Nespressa?

Mám taky lattissimu, že bych měnil...? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby měl někdo zájem. Provedl jsem nákup stroje ESSENZA za 1775Kč + přiznán bonus 800Kč na kapsle. Takže stroj je za krásných 975Kč. Poškození mého obalu viz foto. Mají za tuto cenu, dle všeho ještě dva. Odkaz zde 

 

post-7277-0-88461300-1398580174_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pánové chci si koupit Nespresso,ve výběru jsou dva modely asi úplně shodný...tak se jen ptám jestli náhodou k tomu někdo něco nemá,ňákej rozdíl nebo zkušenost,díky.Buď Krups Citiz nebo DeLonghi Citiz

http://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/delonghi-en-266-bae-citiz-milk/

 

http://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/krups-xn-730t-citiz-milk/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam ten delonghi 2 roky a v pohode, jo a taky je hezci nez krups :)

Pánové chci si koupit Nespresso,ve výběru jsou dva modely asi úplně shodný...tak se jen ptám jestli náhodou k tomu někdo něco nemá,ňákej rozdíl nebo zkušenost,díky.Buď Krups Citiz nebo DeLonghi Citiz

http://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/delonghi-en-266-bae-citiz-milk/

 

http://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/krups-xn-730t-citiz-milk/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim uz asi tyden dumam nad kavovarem a nakonec jsem si vybrala Lattisima EN 660... jinak poradite jaky chute nakoupit ja mam rada spise slabsi s mlekem tak proste pro zensky latecka a kapucinka takove ty vanilka a orech a tak pritel normalni kavu proste nejsme v tom obornici ale uz me ten kavovar neda tyden spat  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...