Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Hele, tady podle mě žádnou chválu krom Nespresso kapslí nenajdeš, byly tu pokusy na ty doplňovaný, pak náhražky a nevím jestli ještě něco, ale každopádně výsledek je stejnej jako u montemara, nikomu to nechutná a raději si kupuje origo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja se teda vodhalim a pujdu s kuzi na trh, ale mel jsem onehdá o vikendu nejakou chut a nechtělo se mi do Parizske, tak sem koupil par krabic na nakupu v Lidlu a .................. nemuzu si pomoct, ale je to proste dobrý :-). Upozornuju, ze piju pouze lungo a s mlekem, takze jake jsou ty ristretka nebo presa netusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když komink out tak pořádnej, já si klidně udělám rozpustný, ale dám do toho min 1/3 mlíka, takže je to takový kakajíčko, takže Franto Ti věřím, že do mlíka můžeš dát klidně i kapsle z Lidlu

Ty espressový kapsle bych, ale asi jiný než nespresso nedal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem jednou za čas na pár dní u rodičů, můžu si vybrat instantní nebo turka. Drtím turky. Naštěstí kupují docela slušné zrno. Já už bych tu instantní věc nepolkl. Onehdá jsem byl na Lipně. Pod sjezdovkou se ptám jestli je to kafe ze zrnek nebo ze sirupu. Prý sirup. Tak jsem si dal radši pivo (snad ne ze sirupu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když komink out tak pořádnej, já si klidně udělám rozpustný, ale dám do toho min 1/3 mlíka, takže je to takový kakajíčko, takže Franto Ti věřím, že do mlíka můžeš dát klidně i kapsle z Lidlu

Ty espressový kapsle bych, ale asi jiný než nespresso nedal

Ja davam jen trochu mleka, proste kafe bez mleka je jak smažák bez tatarky :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty hnáty jsou hlavně dobrý kvůli stabilitě při chození, jsem prostorově výraznejší do výšky, do futer se musím zohýbat. A taky záleží na výrobci, půlku botníku mám 47 a druhou 48. ;)

 

Kafe (teda to laté cosi) vypiju docela dost, klidně padne za den litr mlíka, aspoň nemám překyselenej žaludek a nepálí mě žáha. Alemve společnosti se chovám kulturně a dám si do presa přidělenou dávku smetany. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...