Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Mno, rodice produkuji z delonghi, tchyne ma poctivej stroj, který i samozrejme mele kafe, no a doma mame nejaky hogofogo nespresso z tech lepších, ne ty pixie nebo krups nebo co to jsou. Ale uprimne, bialetka je bialetka, nejak se mi ta procedura vic libi a i to kafe v konecnem dusledku. Sice nespresso tvrdi, ze kapsle plni tou nejlepší kavou, ale IMHO nikdy se to nevyrovna kave, kterou si sam koupite nebo nechate dovezt z italie, nebo namelete. Na druhou stranu ty stroje vypadaji designove moc dobře, a jako domaci kavovar urcite kvalitou neurazi. Na druhou stranu nechapu kavarny, které za nekrestanske peníze nabizej nespresso z kapsli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manzelka by rada daky kapsulovy...
Mam toto uz par rokov a spojoknost. Kavu si vacsinou vozim, ci mi privezu. Nespresso mi je sympaticke a jedna masina pojde na chalupu..
Ale ktore Nespresso vybrat? Ci je to jedno? ide len o dizajn?
5c1d335b4546ec346b942de3cf0fd7c4.jpg


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Upraveno uživatelem Leviathan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Kdyby náhodou někdo chtěl tohoto prcka, kterej umí hodně dobrou kávičku tak napište SZ. Mladá dostala novej stroj k narozeninám.

 

Nespresso Pixie Electric Red, původní cena 4000 Kč nyní jen 1699 Kč.  Přístroj je už sice po záruce ,ale plně funkční , rád na něm kafe při převzetí uvařím :-) Jako dárek přidám Knihu a nějaké kapsle co zbyly. Převzetí možné po trase OV, OL,  Brno, Praha nebo pošták.  ;) 
 

post-7459-0-09358700-1464687914_thumb.jpeg

post-7459-0-85886500-1464687935_thumb.jpeg

post-7459-0-87815000-1464687948_thumb.jpeg

post-7459-0-10319800-1464687959_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouším teď plnitelné kapsle do Nespressa a musím říct, že mě to docela mile překvapilo. Plně použitelné, kávu si do toho můžu dát jakou chci, ovlivnit jí i hrubostí a napěchováním a rázem je z té obyčejné mašinky zase o level vyšší stroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní. Já mám Nespresso, protože v absolutní čistotě a rychlosti mi to udělá relativně slušnou kávu. Tím, že si budu mlít kávu, jebat se s hrubostí, někam to přesypávat, ztrácet s tím čas, tak to všechno, co dělá Nespresso Nespressem, popírám, ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní. Já mám Nespresso, protože v absolutní čistotě a rychlosti mi to udělá relativně slušnou kávu. Tím, že si budu mlít kávu, jebat se s hrubostí, někam to přesypávat, ztrácet s tím čas, tak to všechno, co dělá Nespresso Nespressem, popírám, ne? :D

 

Máš naprostou pravdu a i já na Nespressu standardně jedu v originálních kapslích právě kvůli tomu, že jsem lenoch a nechci se s ničím patlat, ale toto je spíš taková zkouška, co všechno ta mašinka zvládne, repsektive jak obstojí a mile mě překvapuje.

Do pákovky je to samozřejmě daleko, ale rozhodně nemůžu říct, že by to bylo nějak špatné, takže za mě Nespresso obstálo.

 

Jinak co se týče toho pachtění s tím, dovedu si asi i představit, že bych si naplnil určitý počet kapslí dopředu a pak už jel klasicky jako s origo, takže defakto bez práce, respektive práce jen jednou za čas, takže pořád jednodušší, než pákovka...No uvidíme, jestli mě to chytne, nebo ne. Jak jsem psal, teď je to zatím o zkoušení tak nějak ze zvědavosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...