Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Pitomý DPD, už 17. posílali zprávu o doručování, dřepěl jsem doma jak puk do devíti a nic. V pondělí další zpráva o doručování mezi šestou a sedmou, dřepim zas jak puk a zase nic.

To mám z toho, že jim to platim předem. Jak já mám bez toho kafe fungovat, himbajs?

 

Mně naposledy takhle naštvala dpd s kafem, od té doby si tam dávám jinýho přepravce, i když musím uznat že v novém

bydlišti je dpd mnohem schopnější. Nicméně - dřepím doma, nepsal jsi náhodou že jsi na mateřské? ;)

 

To byla legrace, zavolej na nespresso a řekni jim že si z tebe dělá dpd prdel a jestli to jako je normální, sice to nijak

neurychlíš, ale když jsem se na to zeptal já tak jsem dostal k další objednávce kapsle grátis jako omluvenku. 

A ty na ni máš podle mě teďka taky nárok za čtyři dny bez kafe . . . . :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tommas4

Na rodičovský budu až od ledna, je od tebe hezký, že mi to připomínáš :) Každopádně jsme s malou mohli bejt už dvakrát u babči nebo na večerní procházce. Nebo jsem ji mohl k babče uklidit a jít do kina, žejo. Za tip na knihu přání a stížností děkuju, snad se něco povede.

 

@spineshank

Jj, taky jsou nějaký pomuchlaný. Myslel jsem, že je to už ze skladu Nespressa, ale jestli s tím melou v těch dodávkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tommas4

Na rodičovský budu až od ledna, je od tebe hezký, že mi to připomínáš :) Každopádně jsme s malou mohli bejt už dvakrát u babči nebo na večerní procházce. Nebo jsem ji mohl k babče uklidit a jít do kina, žejo. Za tip na knihu přání a stížností děkuju, snad se něco povede.

 

@spineshank

Jj, taky jsou nějaký pomuchlaný. Myslel jsem, že je to už ze skladu Nespressa, ale jestli s tím melou v těch dodávkách...

jestli ty kapsle máš hodně pobouchaný a pomačkaný tak může být problém,pár mi to jen zdeformovalo a kafe neudělalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak v pátek první návštěva butiku v Brně, příjemná obsluha, zakoupeny skleničky s BF slevou, ochutnávka kafe a ukázka Aeroccina. Chci se zeptat těch, co Aeroccino používají, vyplatí se koupit ten nejnovější typ? U toho předchozího se mě líbí totiž ta červená barva. A jinak jsem udělal o víkendu objednávku welcome packu, tím, že jsem věděl, že v úterý nebudu k zastižení, tak jsem dal možnost doručit balík na poštu, aby mě kurýr zbytečně nesháněl a já si to v klidu vyzvedl. Je čtvrtek, balík nikde a sledovač zásilky hlásí jen, že to pošta v pondělí převzala :-(

Upraveno uživatelem Bobisky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dávám přednost taky balíku na poštu. Když tam přijdu tak zahlásím jméno od K... Pošťačka hlásí, že nic nemám. Tak jí říkám, že je možný, že Nespresso to posílá jako "Pan K...." Poštačka se podívá, a opravdu balík je pod "P". Takže když jdu na poštu pro Nespresso, tak všechny pošťačky už ví, že nemají hledat balík pod "K", ale pod "P".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Kluci, kdo máte Lattissimu jak jste s tím spokojeni?

Dnes mi zakukala mašina tak zvažuji ji vzít

cau, ja mam Lattissimu Pro. asi 6 let a jsem spokojen. ted prave premyslim, jestli koupim novou nebo tu Creatistu, ze bych si trochu vic pohral s tim mlikem.

Za celou tu dobu jsem nemel jediny probelm, jen jsem vymenil tu pruhlednou trubicku, kterou cerpas to mliko. cena asi 80 kc. latte, capuccio bez problemu, vsem to vzdy chutnalo :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci,právě jsem ji objednal,super cena + voucher na 2000,- k tomu :clap:

Možná zkusím opravit pak tu co mám,ulomila se vodítka které překlápí tu vaničku přes kterou teče kafe do hrníčku a pak do nádobky ,úplná blbost,bohužel bez ní to nefunguje  :frusty:  :frusty: a oprava prý 1500,- v Nespresso.Možná ještě něco vymyslíme když jsme to celé rozdělali a přišli na to :cheers: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw kdyz jim das starej kavovar jako vymenu, tak dostanes 20-30% slevu z noveho

 

edit: ale na datartu, mall, alza vlastne koupis levneji nez v Nespressu. tak nic :)

Díky kluci,právě jsem ji objednal,super cena + voucher na 2000,- k tomu :clap:

Možná zkusím opravit pak tu co mám,ulomila se vodítka které překlápí tu vaničku přes kterou teče kafe do hrníčku a pak do nádobky ,úplná blbost,bohužel bez ní to nefunguje  :frusty:  :frusty: a oprava prý 1500,- v Nespresso.Možná ještě něco vymyslíme když jsme to celé rozdělali a přišli na to :cheers: .

Upraveno uživatelem 911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...