Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Akce zajímavá pro mě bohužel moc není, kávovar už mám (upgradoval bych na experta, ale na ten se akce nevztahuje) a dopravné zdarma jako dobrý, ale stejně beru vždy víc, takže mám zdarma i tak.

 

Bohatě by mi stačilo, kdyby s předplatným byla třeba kapsle o kačku levnější, to by pro mě byl zajímavý tarif.

 

Info pro ostatní, ať nemusí hledat.

 

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale není to zas tak špatný, minimálně pětikilčo za měsíc propiju vždycky a kávovar by člověk mohl mít jako dárek na Vánoce pro někoho z rodiny, navíc by si člověk ten kredit syslil a pak by psychologicky ten výdaj míň bolel...ale máš pravdu, že nějakou drobnou slevu na kafi bych využil víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle akce mi připomíná když sem si někdy v půlce devadesátejch pořídil takovej ten stroj na vodu ....... stroj byl zdarma, ale musel sem vypít x objednat tři barely vody měsíčně ...... já byl druhej měsíc nafouklej jak velbloud, tak sem jim dal litr ať si to zas vodvezou 

 

mě by to kafe za těhle podmínek asi snad ani nechutnalo ..... bych se cejtil poníženej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

tahle akce mi připomíná když sem si někdy v půlce devadesátejch pořídil takovej ten stroj na vodu ....... stroj byl zdarma, ale musel sem vypít x objednat tři barely vody měsíčně ...... já byl druhej měsíc nafouklej jak velbloud, tak sem jim dal litr ať si to zas vodvezou

 

mě by to kafe za těhle podmínek asi snad ani nechutnalo ..... bych se cejtil poníženej

hlavne kdyby sis chtel pochutnat na kafi, tak si nekoupis kapsle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já jsem se podíval na letošní seznam faktur od Nespressa a k vánocům si koupím ten automat od DeLonghi co máme v práci. Dělá taky fajn kafe a stojí necelou desítku. Dříve jsme pili kafe mnohem míň a taky k nám skoro nikdo nelezl, tak se kapsle vyplatily, ale teď už ne :-)

 

Navíc u nás na vsi otevřeli pražírnu, tak i nějaká ta exotika bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kterej to je? 

 

Já jsem se podíval na letošní seznam faktur od Nespressa a k vánocům si koupím ten automat od DeLonghi co máme v práci. Dělá taky fajn kafe a stojí necelou desítku. Dříve jsme pili kafe mnohem míň a taky k nám skoro nikdo nelezl, tak se kapsle vyplatily, ale teď už ne :-)

 

Navíc u nás na vsi otevřeli pražírnu, tak i nějaká ta exotika bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...