Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Tak jsem vzal na zkoušku u zeleného pitchuse kde jsem objednával ještě jiné věci trojbalení kávy LOR intenzita 11 a přes prvotní nedůvěru a slabé očekávání docela příjemné překvapení,origo je origo,ale i toto neurazí,navíc za 79,- není co řešit

https://www.alza.cz/jacobs-lor-ristretto-10ks-d5259244.htm?kampan=adpla_vyrobci_SDA_domacnost_kavovary-presovace-kava_nespresso_c_1o2_21503_JACRI119_~32181667410~&gclid=EAIaIQobChMImLu00aKc3wIViuJ3Ch28cQnxEAQYAiABEgKET_D_BwE

 

Jinak u Nespresso je teď k 200 kapslím tmavá čokina zdarma..Do 17.12. 2018

 

Mám koupenou LOR Splendente 7 tak uvidíme. Zkusil jsem i Lidl nějakou sedmičku a není špatný, ale neni to origo. Cena výkon hodnotím 8z10.

 

Ted jsem nakoupil zásobu na zimu u Nespressa tak se těším na chutě.

 

b249f273f0c784b7a98878d54d9c6695.jpg

 

 

Zatím u mě vede Columbie Nespresso.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že hodnocení kavy je hodně o přípravě, mašině, mlýnku s v neposledním kávě, ale u Nespressa to není až tak potřeba řešit.

 

Napadlo mě vést tabulku kapslí a subjektivního hodnocení.

 

Budu na tom víc pracovat, zatím v rozpracované podobě.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hk7naQRDsgAAl0Jc6zHEp9lItdj7oXZQ9mEVnMiFHS4

 

Prosím Vás o připomínky.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že hodnocení kavy je hodně o přípravě, mašině, mlýnku s v neposledním kávě, ale u Nespressa to není až tak potřeba řešit.

 

Napadlo mě vést tabulku kapslí a subjektivního hodnocení.

 

Budu na tom víc pracovat, zatím v rozpracované podobě.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hk7naQRDsgAAl0Jc6zHEp9lItdj7oXZQ9mEVnMiFHS4

 

Prosím Vás o připomínky.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

No jo, ale bude mi to chutnat stejne jako tobe?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale bude mi to chutnat stejne jako tobe?

Myšlenka je, aby každý kdo přidal co mu chutná a jeden sloupecek bude prumer.

 

Imho spíš se tím oddělí co ne a co spíš jo, aby bylo patrné kterou cestou se většina vydala a kterou naopak ne.

 

Je to vše rychlá myšlenka nahozena do tabulky za 25min.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Sleduji to delší dobu. Uvidíme jaká bude cena. Na druhou stranu za chvíli bude kapsle I na dítě.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli to tu už není......

 

máma včera přitáhla z Lidlu tyhle kapsle na zkoušku ..... prej maj tři druhy s různou sílou

 

takže ....... tohle je pitelný ..... pěnu to udělá ..... sílu to má subjektivně menší než nespresso ristretto ..... nandat kapsli do přístroje není úplně v pohodě jako u nespressa, ale třeba to chce jenom nějaký speciální cvik

 

prej 60 korun za 10 kapslí

 

*tak to můžete vyzkoušet

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli to tu už není......

 

máma včera přitáhla s Lidlu tyhle kapsle na zkoušku ..... prej maj tři druhy s různou sílou

 

takže ....... tohle je pitelný ..... pěnu to udělá ..... sílu to má subjektivně menší než nespresso ristretto ..... nandat kapsli do přístroje není úplně v pohodě jako u nespressa, ale třeba to chce jenom nějaký speciální cvik

 

prej 60 korun za 10 kapslí

 

*tak to můžete vyzkoušet

Ja zkoušel modré a taky cena/výkon dobrý. Sice zůstávám u Nespressa ale časem to chce refresh. Takže pak todle nebo LOR

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli to tu už není......

 

máma včera přitáhla s Lidlu tyhle kapsle na zkoušku ..... prej maj tři druhy s různou sílou

 

takže ....... tohle je pitelný ..... pěnu to udělá ..... sílu to má subjektivně menší než nespresso ristretto ..... nandat kapsli do přístroje není úplně v pohodě jako u nespressa, ale třeba to chce jenom nějaký speciální cvik

 

prej 60 korun za 10 kapslí

 

*tak to můžete vyzkoušet

Ja zkoušel modré a taky cena/výkon dobrý. Sice zůstávám u Nespressa ale časem to chce refresh. Takže pak todle nebo LOR

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli to tu už není......

 

máma včera přitáhla z Lidlu tyhle kapsle na zkoušku ..... prej maj tři druhy s různou sílou

 

takže ....... tohle je pitelný ..... pěnu to udělá ..... sílu to má subjektivně menší než nespresso ristretto ..... nandat kapsli do přístroje není úplně v pohodě jako u nespressa, ale třeba to chce jenom nějaký speciální cvik

 

prej 60 korun za 10 kapslí

 

*tak to můžete vyzkoušet

 

Minulý měsíc to bylo v akci 10 ks za 40,- Kč. Pro návštěvy dobrý, sám bych to nepil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...