Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Vzal jsem na zkoušku tu limitovanou edici z Lidlu a příjemně překvapily. Costa Rica a Papua pro příznivce lehčích káv. Malabar mi moc nejela, ale to je daný typem kávy.7b29651ef38e3d35e53d44dbf9ce3cf2.jpg

No vidíš a zrovna mě z nich chutná nejvíc. Zelená neurazí nikoho...

 

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, budeto tak. Je to odstupňovaný podle doby, co u Nespressa člověk je a samozřejmě podle počtu zakoupených kapslí.

Já jsem u Nespressa necelý dva roky a odběry taky nemáme bůh ví jak velký, takže jsem pořád na první úrovni ze tří. Tim to bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, budeto tak. Je to odstupňovaný podle doby, co u Nespressa člověk je a samozřejmě podle počtu zakoupených kapslí.

Já jsem u Nespressa necelý dva roky a odběry taky nemáme bůh ví jak velký, takže jsem pořád na první úrovni ze tří. Tim to bude.

kdyby si něco chtěl,tak není problém to objednat,klidně písni :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby si něco chtěl,tak není problém to objednat,klidně písni :cheers:

Díky za nabídku, vážím si toho, ale spíš mě jen zajímalo, co tam je za možnosti. Nedávno jsem zrovna objednával a dalších 400 kapslí by mi tady leželo asi až moc dlouhou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za nabídku, vážím si toho, ale spíš mě jen zajímalo, co tam je za možnosti. Nedávno jsem zrovna objednával a dalších 400 kapslí by mi tady leželo asi až moc dlouhou.

v poho,já tam sem o chvilku déle,ale jsem ten nejvyšší :D  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Dobrá práce.

Já ještě pár let zpět kafe nepil vůbec, ale zkazila mě přítelkyně. Teď si dám rád, ale zas tolik toho nepadne. Navíc přítelkyně měla možnost se dostat ke kapslím lor za asi 2 Kč/ks a donesla jich moře. Takže to střídáme. Nespresso je jinde, ale i ten lor se za tu cenu celkem dá. Jednou jsme zkusili kapsle z Lidlu a to se nedalo vypít. Ležely tady tak dlouho až skončily v koši. Byly v akci, tak třeba nějaká horší jakost, ale to byl fakt hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Dobrá práce.

Já ještě pár let zpět kafe nepil vůbec, ale zkazila mě přítelkyně. Teď si dám rád, ale zas tolik toho nepadne. Navíc přítelkyně měla možnost se dostat ke kapslím lor za asi 2 Kč/ks a donesla jich moře. Takže to střídáme. Nespresso je jinde, ale i ten lor se za tu cenu celkem dá. Jednou jsme zkusili kapsle z Lidlu a to se nedalo vypít. Ležely tady tak dlouho až skončily v koši. Byly v akci, tak třeba nějaká horší jakost, ale to byl fakt hnus.

tak kapsle LOR za 2Kč je bomba,já od nich zkusil a mám doma intenzitu 10/11 a není to špatný občas prostřídat,za plnou cenu jdu ale do origo raději.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...