Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Přesně, za plnou cenu LOR smysl moc nedává, ale jinak to není úplně špatný.

My jich máme ještě aspoň 300 ks. Střídám to a někdy mám dokonce i chut spíš na LOR. Konkrétně na ristretto 11. Dost intenzivní chuť na kterou mám občas náladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem ze zvědavosti limitku Nordic Cloudberry Flavoured a je tam hodně (ale hodně) ovocné aroma a lehce nakyslá chuť a la marmeláda. Pro příznivce Dharkan/Kazaar to rozhodně není, ale jako zpestření k mým obvyklým Roma/Ristretto celkem fajn.

Upraveno uživatelem Muffik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem ze zvědavosti limitku Nordic Cloudberry Flavoured a je tam hodně (ale hodně) ovocné aroma a lehce nakyslá chuť a la marmeláda. Pro příznivce Dharkan/Kazaar to rozhodně není, ale jako zpestření k mým obvyklým Roma/Ristretto celkem fajn.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak akorát ho piju. Zatím nejvíc hořký, jaké jsem pil. Ješte o level víc než Kazar. Hnedle jak silná Jihlavanka
A přijde mi, že i víc pění, ale může to být náhoda.

 

b56b853edd1012569567a29a777ff9b5.jpg

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Anton_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jsem k té Napoli zkusil i tu Veneziu. Není špatná, ale nekoupil bych si to. Daleko menší pěna než u Napoli.

Ale každému chutná něco jiného.

Moje oblíbené, jsou Ristretto, Dharkan, Kazar a Kolumbie.

5e0f15449fa65c95ce7b495a607f31e5.jpg

Upraveno uživatelem Anton_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, taky jsem tu Napoli zkusil (jinak piju pouze Kazaar) a mně to teda  hořké a už vůbec ne silné, nepřipadá. Spíš bych to přirovnal k Onyx od Jacobs co se dá sehnat v hitlermarketech, ten taky není špatný, není to hruškovice jako kdysi Lidl, je to dostatečně silné...ale není to origo Khazar, no... minimálně hustotou (chuti), o síle se nebavme. Nicméně Napoli má nahradit Dharkan, a to myslím, jakž takž odpovídá.

Upraveno uživatelem M10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, taky jsem tu Napoli zkusil (jinak piju pouze Kazaar) a mně to teda  hořké a už vůbec ne silné, nepřipadá. Spíš bych to přirovnal k Onyx od Jacobs co se dá sehnat v hitlermarketech, ten taky není špatný, není to hruškovice jako kdysi Lidl, je to dostatečně silné...ale není to origo Khazar, no... minimálně hustotou (chuti), o síle se nebavme. Nicméně Napoli má nahradit Dharkan, a to myslím, jakž takž odpovídá.

no v to doufám že to bude náhrada,mě u Kazar vadí taková ta hustota nebo jak to nazvat tu strukturu kávy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jsem chtěl doobjednat kapsle a hele, ono je to přejmenované. Neví někdo, jestli řada inspirazione je stejná jako byla dřív? Tzv. jestli když jsem pil Roma, tak Inspirazione Roma bude stejná?

určitě.je to jen přejmenování řady :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Jaké máte zkušenosti s reklamací? Já už teď potřetí dal do servisu Lattissima Pro, prvně uznali záruku, vyměnili kde co a tekla pořád. Pak jsem to dal znovu a údajně vše OK. Až tedy na to, že si vykázali 24kapslí na testování a reálně to bylo 8 (ani nevím proč, ale nafotil jsem si stavy před předáním do servisu a po převzetí). Napsal jsem jim to, ale vyhnuli se reakci. Teď posledně, zase kvůli tomu, že pořád teče, jsem již ani nechtěl náhraní kávovar, protože zntěch půjčených to byl humu, poslední dokonce nefungoval - nešlo dělat mléčné nápoje.

 

Řidič, co to vozí ode mně a k nim říkal, že si lidi stěžují, taky opakovaně reklamace, problémy se správným vyřízením objednávek kapslí a podobně. Mám chuť se na to vy... a pořídit klasický automat, ono to už cenově není o tolik dražší.

Upraveno uživatelem swenak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...