Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Zmizík napsal:

A tak seš na to jenom citlivej...

Tak to každopádně. A nebál bych se dokonce použít výraz "přecitlivělej". Ale zase na druhou stranu je fakt, že tam byla fáze (cca o půl jedný), kdy jsem měl neodolatelnou chuť naložit přívěs bednami s rajčaty a ráno to všechno vyložit v Rize. A to žádný přívěs nemám. Vlastně ani ten kamion nemám. Takže na tom kafi fakt něco je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Tohle bych chtel zazit, ja kdyz si dam espresso, tak vetsinou nic, jsem schopnej hned usnout.

Minule, kdyz jsem si asi po roce udelal turka, tak jsem nemohl usnout, ale to nevim, jestli bylo tim kafem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U kafe se mi toto snad nikdy nestalo, nicméně jsem jednou vypil 1l energetického nápoje mezi 20 a 21h. Ve 4 ráno jsem byl pořád nabuzen a začal jsem opravovat wc, abych měl co dělat :-)

 

Jinak, jak jsem tady popisoval své zkušenosti s reklamací, tak můj strojek je již po 5 v servisu. Nestačilo, že jsem jim poslal popis, jak to docílit a i video. Jenom tedy, snad už akceptovali, že se to snad nějak děje, resp. že to je zapříčiněno vodou a párou z odpadního vývodu, ale to je údajně OK. Po 4tém vrácení jsem již psal i přímo na "matku", která sice nereagovala, ale už se pak ozval i přímo servis a nejenom jejich linka podpory a aniž by se ptali, objednali rovnou další svoz. Tak uvidíme, již byl v servisu cca 2,5 měsíce za poslední asi 4 měsíce, co to řeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 6. 2020 v 13:37, Ondra napsal:

Tohle bych chtel zazit, ja kdyz si dam espresso, tak vetsinou nic, jsem schopnej hned usnout.

Minule, kdyz jsem si asi po roce udelal turka, tak jsem nemohl usnout, ale to nevim, jestli bylo tim kafem.

To bude dáno primárně tím, že obsah kofeinu ve výsledném nápoji je dán i dobou extrakce. Espresso má kofeinu paradoxně nejméně z kávových nápojů (i když je v chuti silné) a turek má naopak velmi hodně kofeinu. Také turek byl asi z robusty, ta má kofeinu taky více (oproti arabice),.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 2 hodinami, redd napsal:

To bude dáno primárně tím, že obsah kofeinu ve výsledném nápoji je dán i dobou extrakce. Espresso má kofeinu paradoxně nejméně z kávových nápojů (i když je v chuti silné) a turek má naopak velmi hodně kofeinu. Také turek byl asi z robusty, ta má kofeinu taky více (oproti arabice),.

Ten turek byl ze 100 % arabiky, kterou jsem si predtim umlel, ale chapu, jak to myslis 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...