Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

to sancerre : koupit se to dá i v Tesco... Já jsem mile překvapen, a kupuji silnější kalibr ristretto od Illy... a shodl jsem se už s několika lidmi, že to snad začalo být intenzivnější a lepší jak Nespresso.... Rozhodně doporučuji vyzkoušet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 9. 2020 v 23:29, psycho.path napsal:

Ta nová rybička sice není tak designově čistá, ale její zpracování je o hodně lepší než u té první limitky.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Přemýšlím, že v rybičce utopím kredity. Dá se rybka použít i jako nůž nebo je to jen na poličku? Je mi jasný, že to není žádnej otloukánek do lesa, ale nechce se mi dávat cenu victorinoxu za něco, co by se rozpadlo v ruce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 9. 2020 v 13:46, 14titi napsal:

Přemýšlím, že v rybičce utopím kredity. Dá se rybka použít i jako nůž nebo je to jen na poličku? Je mi jasný, že to není žádnej otloukánek do lesa, ale nechce se mi dávat cenu victorinoxu za něco, co by se rozpadlo v ruce. 

Ahoj, stejně jako normální Mikov rybička za 89,- kaček, je to nožík, se kterým se dá třeba očistit hříbek, což dělával už můj děda, ale v této edici je to spíše designovka na tu poličku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Začal mi plechovým bokem protékat Nespresso Pixie, tak jsem ho rozdělal a někde nahoře to sákne. Píše se že je dobré kávovary po cca třech letech přetěsnit. Už jste to někdo dělal a nějaký tip na dobrý servis? Docela vypadá dobře tady ten, ale opravdu nevím.... 

https://opravavsechkavovaru.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele normálně tam zavolej a oni ti pošlou svoz i s náhradním kávovarem. Neřešíš ani krabici, vše mají. Měl jsme u Pixie ten samej problém, vyměnili jedno těsnění a hotovo. Řešil jsem to tenkrát (2016) na záruku, takže cenu netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Liqid napsal:

Hele normálně tam zavolej a oni ti pošlou svoz i s náhradním kávovarem. Neřešíš ani krabici, vše mají. Měl jsme u Pixie ten samej problém, vyměnili jedno těsnění a hotovo. Řešil jsem to tenkrát (2016) na záruku, takže cenu netuším.

Dík 👍 Právě jsem si říkal jestli ho opravdu nehodit do popelnice, ale už když tam je Made in Switzerland, tak ho zkusím zachránit :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...