Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Zmiňovali jste Illy kapsle...za mě sou napiču...když tim projede jen asi poloviční objem vody, tak si nedokážu udělal tak velké kafe jak sem zvyklý aniž bych nemusel prekalibrovat kávovar...takto si jednoduchou pripravu nepredstavuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, efreeti napsal:

Zmiňovali jste Illy kapsle...za mě sou napiču...když tim projede jen asi poloviční objem vody, tak si nedokážu udělal tak velké kafe jak sem zvyklý aniž bych nemusel prekalibrovat kávovar...takto si jednoduchou pripravu nepredstavuju

Mě taky Illy nevyhovuje. Jsem totiž přeučenej kýblař. A jiný kafe než lungo nepiju. Ale tenhle Jakobs je v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakobs sem nemel, ale zkusil sem Lidl, Lor, Starbucks a jedine u Illy bylo problem vytlacit dost napoje-chutove ale dobre. Stale povazuju za nejpitelnejsi alternativu origo kapslim ten Lor.

Apropo jak s odvapnenim...vim ze kdysi ste tu zminovali levnejsi alternativy k origo descaling kitu...natuknete me prosim?

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Jestli můžu k tomu odvápnění, tak asi ideální je kyselina mléčná, dá se koupit litr 80% za cca 100-120,- Kč a dávkuje se 50ml/1l vody. Tenhle roztok se dá použít na cokoliv co je ve styku s potravinami.

Výhoda proti kyselině citronové je ta, že je to tekutina a není potřeba ji rozpouštět.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
před 1 hodinou, Tomashhhhh napsal:

Má někdo zkušenost s kovovými plnicími kapslemi na více použití? 
Zajímá mě jestli to někdo používá a jestli je s tím spokojený. 
Jen ze zvědavosti 🙂

díky 

Už se to zde párkrát řešilo, ale myslím, že to každého časem opustilo, protože origo je origo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to zde párkrát řešilo, ale myslím, že to každého časem opustilo, protože origo je origo

Presne tak. Já mám 2 typy a mám pocit že jeden mi rozesral ten zarazec na kapsle protože tvrdý kov je pevnější jak hliník (nečekaně). Takže pak vše propadavalo....

Sice kafe to pak není špatné, ale neudělá to takový tlak a ani pěnu. No a to srani s tím... To už raději páku než nespresso s plnitelnou kapslí.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem tohle, protože po kavárenské sezóně mi v práci z kapslí nic nechutnalo.

Plnitelná nerezová kapsle Dolce Gusto - Waycap (zemito.cz)

Bylo s tím takovýho s odpuštěním sraní, že jsem si nakonec dopřál do práce kávovar na esspreso.

Kdyby to někdo chtěl, tak vám to zadara pošlu na zkoušku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...