Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
V 16. 9. 2021 v 8:28, safi napsal:

Máte někdo zkušenosti s Nespresso Vertuo?

Taky se přidávám k téhle otázce.

Jelikož piju pouze espresso, nepřijde mi Vertuo systém vůbec zajímavý, pro lidi preferující velké kafe to může být jiné. Akorát že ten velký hrnek s pěnou na videu mi připomínal spíš pivo než kafe.

Otázka zní: jak dlouho asi bude chtít Nepsresso držet 2 nekompatibilní řady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, nickolas napsal:

Sami rikaji, ze pro espresso to neni urcene. 

já vidím něco jiného:

pomocí jediného tlačítka si vychutnáte mnoho zážitků s kávou Nespresso – od tradičního Espressa (40 ml) po velké šálky (až 535 ml)

....

Systém Vertuo nabízí ve stálém portfoliu 33 směsí – 8 Espresso, 4 Double Espresso, 6 Gran Lungo, 13 Signature, 2 Carafe pour-over Style.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu začal Pixie učurávat, vyčistění + odvápnění nepomohlo, má na to po těch letech nárok, na webu výrobce nový stojí cca 3700, kdežto Vertue Next v bundle s 80 kapslemi (reálně jsem dostal 100 kapslí, 20 bylo přímo u stroje) dávají za 3300, tak jsem to risknul... zatím jsem stihl jenom jedno espresso + stažení aplikace + spárování ipadu s kávovarem (plus večerní chat se slečnou Michaelou z podpory kvůli uživatelskému účtu) ... cool nová hračka, zítra začnu degustovat ty ostatní kapsle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Vertuo necelý měsíc od zakoupení

- žádná z mnoha vyzkoušených kapslí není lepší než klasická kolekce

- kávovar je nedomyšlený zabugovaný krám pro hipstery... výčet závad :

- přístroj má sám podle kódu na kapsli poznat, zda připravuje nápoj 40 ml nebo 80 ml nebo větší - zhruba ve dvou případech z deseti to nefunguje. Stojím u toho a nestačím se divit, že místo 40 ml to tam nachčije klidně i dvě deci

- konektivita BT a Wi-Fi - ze začátku hladké spárování s iPadem, v poslední době ani po několika restartech ani ťuk - někdy ho iPad vůbec nenajde a někdy sice najde, ale nespárují se

- včera vrcholné číslo, aplikace v tabletu nařizuje soft reset (víko nahoru a dolů, pak 5x zmáčknout tlačítko) - reset nefunguje (před 2 týdny to šlo), přístroj se po chvíli sám vypne a pak už nejde zapnout tlačítkem. Musí se vytáhnout z elektriky a nechat chvíli odpočívat. Pak se sice zapne, proběhne cyklus nahřívání, ale ani tak neudělá kafe - nereaguje na nic

- online podpora zaslouží pochvalu za to, že je dostupná i v sobotu večer, ale to je tak všechno. Užitečné rady jsem se nedočkal, akorát "objednám vám svoz DPD do servisu"... no jo, ale na 1.12. takže 10 dní od nahlášení závady téměř nového spotřebiče.

- jo a když jsem ten krám uklízel do krabice, tak jsem pod ním našel fest velkou louži vody...

Resumé: Vertuo nedoporučuju. Je to můj třetí a poslední kávovar od Nespressa. Ani ty předchozí dva klasické nebyly dokonalé, ale toto je vysloveně navoněná bída a naleštěný prd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Duke650 napsal:

Vertuo necelý měsíc od zakoupení

- žádná z mnoha vyzkoušených kapslí není lepší než klasická kolekce

- kávovar je nedomyšlený zabugovaný krám pro hipstery... výčet závad :

- přístroj má sám podle kódu na kapsli poznat, zda připravuje nápoj 40 ml nebo 80 ml nebo větší - zhruba ve dvou případech z deseti to nefunguje. Stojím u toho a nestačím se divit, že místo 40 ml to tam nachčije klidně i dvě deci

- konektivita BT a Wi-Fi - ze začátku hladké spárování s iPadem, v poslední době ani po několika restartech ani ťuk - někdy ho iPad vůbec nenajde a někdy sice najde, ale nespárují se

- včera vrcholné číslo, aplikace v tabletu nařizuje soft reset (víko nahoru a dolů, pak 5x zmáčknout tlačítko) - reset nefunguje (před 2 týdny to šlo), přístroj se po chvíli sám vypne a pak už nejde zapnout tlačítkem. Musí se vytáhnout z elektriky a nechat chvíli odpočívat. Pak se sice zapne, proběhne cyklus nahřívání, ale ani tak neudělá kafe - nereaguje na nic

- online podpora zaslouží pochvalu za to, že je dostupná i v sobotu večer, ale to je tak všechno. Užitečné rady jsem se nedočkal, akorát "objednám vám svoz DPD do servisu"... no jo, ale na 1.12. takže 10 dní od nahlášení závady téměř nového spotřebiče.

- jo a když jsem ten krám uklízel do krabice, tak jsem pod ním našel fest velkou louži vody...

Resumé: Vertuo nedoporučuju. Je to můj třetí a poslední kávovar od Nespressa. Ani ty předchozí dva klasické nebyly dokonalé, ale toto je vysloveně navoněná bída a naleštěný prd

Dík za recenzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dělají dneska všechno tak strašně dokonalý, až to stojí totálně za velké h..... :D Jsem rád za to, že dávám přednost jednoduchým produktům, kávovar má dělat kafe a ne surfovat po internetu, druhý Pixie doma a těžce na pohodu. Levé tlačítko malé kafíčko, pravé velké kafíčko, no stres :punk: Jinak Nespresso dávám pouze v běhu, jakmile mám trochu čas, melu Kenyu a hurá s ní do Mocca konvičky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...