Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Muffik napsal:

Proč, když je tu (zatím!) řada Original?

Ty, co utáhnou na Vertuo, jim budou muset platit. Už si to vyzkoušeli s Originalem, taky dost bojovali do roku 2012 za zachování původních patentů a není se divit, Nespresso bylo/je nejziskovější část Nestlé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, neuromancer napsal:

Ty, co utáhnou na Vertuo, jim budou muset platit. Už si to vyzkoušeli s Originalem, taky dost bojovali do roku 2012 za zachování původních patentů a není se divit, Nespresso bylo/je nejziskovější část Nestlé. 

To jsem zvědavý, jestli někoho přetáhnou na licenci Vertua, když je tady free Original. Spíš bych řekl, že ne, ta přidaná hodnota mi přijde hrozně malá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kávu z Vertua jsme zkoušeli v Avionu minulý týden a vůbec nám nechutnala. První bylo klasické espresso, druhé nějaké lungo, ale to byla řídká hořká břečka. To espresso byl těžký průměr a slečna co to připravovala neměla to srdce lhát a tak nám na férovku řekla, že už vyzkoušela všechny druhy a žádné jí nechutnalo. Pokud prý chceme dobré Nespresso, tak jedině Original.

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nevím, jestli má Nespresso nějaký automat, který umí mléčné nápoje jedním tlačítkem, ale já bych možná sáhl po klasickém kávovaru na zrnkovou kávu.

EDIT: ta Lattissima vypadá dobře, ono je to všechno na stejném principu, takže asi OK.

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Borci dotaz. Potřebuji do dodávky, kterou budu používat jako základnu pro astropozorování nějakou sranda kafe mašinu. Opravdu nebudu nahřívat Rocketa půl hodiny. Takže vyhraje nějaká instantní srágora. Zatím asi toto: NESPRESSO Krups Essenza Mini XN110B. Nemlíkuju, kafe piju malý, takže bude stačit. A teď k meritu věci: kapsle vhodné pro 40ml a uvnitř aspoň 30 procent robusty. Našel jsem něco od Jacobs, a pak ještě toto: https://www.nejkafe.cz/kapsle-deciso-kompatibilni-s-nespresso/

 

Pls, dejte mi ještě pár tipů. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...