Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Zdravím zkušené Nespressáře

Doma nové Nespresso a jsem z toho trochu vedle.Banální věc,vložit kapsli a hurá na kafe. Jenže první kapsle a hned problém,nějak se šprajcla a nešlo to zavřít.Vyndám kapsli,zdeformovaná. Druhy pokus,zavřeno teče jen voda. Blbě vložená kapsle nebo co? Druhá kapsle to samé,zdeformováno a kafe nikde. Co kuwa dělám tak blbě na tak jednoduché věci? Až na čtvrté kapsli to vyšlo,ale jsem z toho vedle. 😩

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, vraby napsal:

Zdravím zkušené Nespressáře

Doma nové Nespresso a jsem z toho trochu vedle.Banální věc,vložit kapsli a hurá na kafe. Jenže první kapsle a hned problém,nějak se šprajcla a nešlo to zavřít.Vyndám kapsli,zdeformovaná. Druhy pokus,zavřeno teče jen voda. Blbě vložená kapsle nebo co? Druhá kapsle to samé,zdeformováno a kafe nikde. Co kuwa dělám tak blbě na tak jednoduché věci? Až na čtvrté kapsli to vyšlo,ale jsem z toho vedle. 😩

Tak jestli to tam nedavas blbe, tak to musi byt vadne, to se nestava ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Bert napsal:

Aneb, jak si doma udělat kafe za 50 kaček. Vraby, nezlob se, nešlo odolat :cheers:

nenene já ty kapsle tam nakonec nějak našteloval a to kafe bylo,jen mě sere ta nejistota když to kafe budu dělat znova. Čuměl jsem dovnitř a nic technicky zásadního tam není 🤣 asi budu muset víc s rozvahou a né to tam jebnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 17. 11. 2022 v 10:12, vraby napsal:

Zdravím zkušené Nespressáře

Doma nové Nespresso a jsem z toho trochu vedle.Banální věc,vložit kapsli a hurá na kafe. Jenže první kapsle a hned problém,nějak se šprajcla a nešlo to zavřít.Vyndám kapsli,zdeformovaná. Druhy pokus,zavřeno teče jen voda. Blbě vložená kapsle nebo co? Druhá kapsle to samé,zdeformováno a kafe nikde. Co kuwa dělám tak blbě na tak jednoduché věci? Až na čtvrté kapsli to vyšlo,ale jsem z toho vedle. 😩

jen dotaz,používáš origo kapsle?

protože tento problém je většinou u jiných výrobců😉 kompatibilní Nespresso

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím chlapi, asi už to tady proběhlo, ale nechci to studovat zpětně. Jelikož není v práci moc čas na přípravu zrnkove kávy, tak uvažuji pořídit toto Nespresso....je to dobrá volba? Lze na tom udělat i vrší káva typu americano? Jaké doporučite případné kapsle? Zrnkovou kupuji mezzo caffe směs latino extra blend 70/30 . Díky 

https://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/krups-xn-110b/?gclid=CjwKCAiA_vKeBhAdEiwAFb_nrTxTGCz-w2FtI3LbtTBwEd87UzeGNuNsvuzWOZ95jgqnPI2q33FTzBoCVZQQAvD_BwE#prehled/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Gustaf napsal:

Zdravím chlapi, asi už to tady proběhlo, ale nechci to studovat zpětně. Jelikož není v práci moc čas na přípravu zrnkove kávy, tak uvažuji pořídit toto Nespresso....je to dobrá volba? Lze na tom udělat i vrší káva typu americano? Jaké doporučite případné kapsle? Zrnkovou kupuji mezzo caffe směs latino extra blend 70/30 . Díky 

https://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/krups-xn-110b/?gclid=CjwKCAiA_vKeBhAdEiwAFb_nrTxTGCz-w2FtI3LbtTBwEd87UzeGNuNsvuzWOZ95jgqnPI2q33FTzBoCVZQQAvD_BwE#prehled/

 

Mám něco podobnýho. Jde na tom udělat buď espresso nebo lungo. A na to lungo by měli být speciální kapsle na lungo. Pokud děláš lungo kapslí na espresso, tak už to neni moc dobrý. A kapsle nejlépe kupovat originál Nespresso. Zkoušel jsem kapsle od jiných firem, které je dělají kompatibilní do těchto Nespresso kávovarů a nikdy to nebylo úplně ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Geodet napsal:

Mám něco podobnýho. Jde na tom udělat buď espresso nebo lungo. A na to lungo by měli být speciální kapsle na lungo. Pokud děláš lungo kapslí na espresso, tak už to neni moc dobrý. A kapsle nejlépe kupovat originál Nespresso. Zkoušel jsem kapsle od jiných firem, které je dělají kompatibilní do těchto Nespresso kávovarů a nikdy to nebylo úplně ono.

Jj, jsou na tom dvě tlačítka...na velkou a malou kávu. No v Bille prodávají nějaké Starbucks kapsle, tak nevím. Kde koupit propadne origo Nespresso? Takže by to měli bejt asi cajk. Za cca 2,5k to asi koupím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...