Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vlákno pouze pro Nespressáře. Ostatní prosím o toleranci a zdržení se off-topic.   Ode dneška mám Pixie. Zatím ochutnávám startovací balíček a jsem nadšený, asi jako bych si pořídil vlastní kavárnu

Ristreto, Dulsao, Indria, Fortissio Lungo, nejprve dam jen davku ciste vody, chvili necham, at se nahreje hrnicek a vytlaci stara voda ze systemu, pak teprve kafe, z kohoutkove vody, ceny jsou zhruba

Dulsao, Indriya, Rosabaya ... Ristretto, Arpeggio ... kouhoutkovou vodu

Vzal jsem na zkoušku tu limitovanou edici z Lidlu a příjemně překvapily. Costa Rica a Papua pro příznivce lehčích káv. Malabar mi moc nejela, ale to je daný typem kávy.7b29651ef38e3d35e53d44dbf9ce3cf2.jpg

No vidíš a zrovna mě z nich chutná nejvíc. Zelená neurazí nikoho...

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk

Já odvápňoval zrovna dneska, na Pixii kontrolku nemám, tak se řídím nádžkou na vodu. Když se v ní začne dělat kámen, tak odvápním. Cca jednou za kvartál, ale mám hodně tvrdou vodu.

Jo jo, budeto tak. Je to odstupňovaný podle doby, co u Nespressa člověk je a samozřejmě podle počtu zakoupených kapslí.

Já jsem u Nespressa necelý dva roky a odběry taky nemáme bůh ví jak velký, takže jsem pořád na první úrovni ze tří. Tim to bude.

Jo jo, budeto tak. Je to odstupňovaný podle doby, co u Nespressa člověk je a samozřejmě podle počtu zakoupených kapslí.

Já jsem u Nespressa necelý dva roky a odběry taky nemáme bůh ví jak velký, takže jsem pořád na první úrovni ze tří. Tim to bude.

kdyby si něco chtěl,tak není problém to objednat,klidně písni :cheers:

kdyby si něco chtěl,tak není problém to objednat,klidně písni :cheers:

Díky za nabídku, vážím si toho, ale spíš mě jen zajímalo, co tam je za možnosti. Nedávno jsem zrovna objednával a dalších 400 kapslí by mi tady leželo asi až moc dlouhou.

Díky za nabídku, vážím si toho, ale spíš mě jen zajímalo, co tam je za možnosti. Nedávno jsem zrovna objednával a dalších 400 kapslí by mi tady leželo asi až moc dlouhou.

v poho,já tam sem o chvilku déle,ale jsem ten nejvyšší :D  :D

:D Dobrá práce.

Já ještě pár let zpět kafe nepil vůbec, ale zkazila mě přítelkyně. Teď si dám rád, ale zas tolik toho nepadne. Navíc přítelkyně měla možnost se dostat ke kapslím lor za asi 2 Kč/ks a donesla jich moře. Takže to střídáme. Nespresso je jinde, ale i ten lor se za tu cenu celkem dá. Jednou jsme zkusili kapsle z Lidlu a to se nedalo vypít. Ležely tady tak dlouho až skončily v koši. Byly v akci, tak třeba nějaká horší jakost, ale to byl fakt hnus.

:D Dobrá práce.

Já ještě pár let zpět kafe nepil vůbec, ale zkazila mě přítelkyně. Teď si dám rád, ale zas tolik toho nepadne. Navíc přítelkyně měla možnost se dostat ke kapslím lor za asi 2 Kč/ks a donesla jich moře. Takže to střídáme. Nespresso je jinde, ale i ten lor se za tu cenu celkem dá. Jednou jsme zkusili kapsle z Lidlu a to se nedalo vypít. Ležely tady tak dlouho až skončily v koši. Byly v akci, tak třeba nějaká horší jakost, ale to byl fakt hnus.

tak kapsle LOR za 2Kč je bomba,já od nich zkusil a mám doma intenzitu 10/11 a není to špatný občas prostřídat,za plnou cenu jdu ale do origo raději.