Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vlákno pouze pro Nespressáře. Ostatní prosím o toleranci a zdržení se off-topic.   Ode dneška mám Pixie. Zatím ochutnávám startovací balíček a jsem nadšený, asi jako bych si pořídil vlastní kavárnu

Ristreto, Dulsao, Indria, Fortissio Lungo, nejprve dam jen davku ciste vody, chvili necham, at se nahreje hrnicek a vytlaci stara voda ze systemu, pak teprve kafe, z kohoutkove vody, ceny jsou zhruba

Dulsao, Indriya, Rosabaya ... Ristretto, Arpeggio ... kouhoutkovou vodu

• 3 weeks later...

U nás vede Roma a Arpeggio. Pani domu si dává i Capriccio. Vzhledem k penězům, co u nich utratím, chodí i ochutnávací vzorkové balíčky. Nedávno jsem měl Dharkan a Kazaar, to uz je ale na mne silné.

Jinak provozujeme dvé mašinky, doma a v letní kuchyni.

• 2 weeks later...

Poraďte dobrý kávovar na Nespresso. Nebo jestli je to v tomhle případě jedno a ze všech nespresskávovárů díky kapslím leze stejná káva?

Předem děkuji.

• 2 weeks later...

Tak jsem taky zakoupil Nespresso U Krups. A dnes mi přišel balík s Welcome Offer 250 capsules.

Zatím si nemůžu zvyknout na množství podávané kávy.

Taky jsem zacal nespressovat a na takovou tu domaci kavicku je to fakt supr, chut me mile prekvapila. Mam to rad maly a silny, nejvic mi jede asi Indria a Arpeggio. Mam ten zakladni kavovar a bohate mi staci, zena to nepije a ja stejnak nemlikuju.