Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vlákno pouze pro Nespressáře. Ostatní prosím o toleranci a zdržení se off-topic.   Ode dneška mám Pixie. Zatím ochutnávám startovací balíček a jsem nadšený, asi jako bych si pořídil vlastní kavárnu

Ristreto, Dulsao, Indria, Fortissio Lungo, nejprve dam jen davku ciste vody, chvili necham, at se nahreje hrnicek a vytlaci stara voda ze systemu, pak teprve kafe, z kohoutkove vody, ceny jsou zhruba

Dulsao, Indriya, Rosabaya ... Ristretto, Arpeggio ... kouhoutkovou vodu

Mno, rodice produkuji z delonghi, tchyne ma poctivej stroj, který i samozrejme mele kafe, no a doma mame nejaky hogofogo nespresso z tech lepších, ne ty pixie nebo krups nebo co to jsou. Ale uprimne, bialetka je bialetka, nejak se mi ta procedura vic libi a i to kafe v konecnem dusledku. Sice nespresso tvrdi, ze kapsle plni tou nejlepší kavou, ale IMHO nikdy se to nevyrovna kave, kterou si sam koupite nebo nechate dovezt z italie, nebo namelete. Na druhou stranu ty stroje vypadaji designove moc dobře, a jako domaci kavovar urcite kvalitou neurazi. Na druhou stranu nechapu kavarny, které za nekrestanske peníze nabizej nespresso z kapsli...

Manzelka by rada daky kapsulovy...
Mam toto uz par rokov a spojoknost. Kavu si vacsinou vozim, ci mi privezu. Nespresso mi je sympaticke a jedna masina pojde na chalupu..
Ale ktore Nespresso vybrat? Ci je to jedno? ide len o dizajn?
5c1d335b4546ec346b942de3cf0fd7c4.jpg

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Edited by Leviathan

Je to uplně jedno, jde primárně o design a jestli chceš aby Ti to dělalo rovnou i "mléčné kávy"

• 1 month later...

Kdyby náhodou někdo chtěl tohoto prcka, kterej umí hodně dobrou kávičku tak napište SZ. Mladá dostala novej stroj k narozeninám.

Nespresso Pixie Electric Red, původní cena 4000 Kč nyní jen 1699 Kč.  Přístroj je už sice po záruce ,ale plně funkční , rád na něm kafe při převzetí uvařím :-) Jako dárek přidám Knihu a nějaké kapsle co zbyly. Převzetí možné po trase OV, OL,  Brno, Praha nebo pošták.  ;) 

post-7459-0-09358700-1464687914_thumb.jpeg

post-7459-0-85886500-1464687935_thumb.jpeg

post-7459-0-87815000-1464687948_thumb.jpeg

post-7459-0-10319800-1464687959_thumb.jpeg

Zkouším teď plnitelné kapsle do Nespressa a musím říct, že mě to docela mile překvapilo. Plně použitelné, kávu si do toho můžu dát jakou chci, ovlivnit jí i hrubostí a napěchováním a rázem je z té obyčejné mašinky zase o level vyšší stroj.

Zvláštní. Já mám Nespresso, protože v absolutní čistotě a rychlosti mi to udělá relativně slušnou kávu. Tím, že si budu mlít kávu, jebat se s hrubostí, někam to přesypávat, ztrácet s tím čas, tak to všechno, co dělá Nespresso Nespressem, popírám, ne? :D

Zvláštní. Já mám Nespresso, protože v absolutní čistotě a rychlosti mi to udělá relativně slušnou kávu. Tím, že si budu mlít kávu, jebat se s hrubostí, někam to přesypávat, ztrácet s tím čas, tak to všechno, co dělá Nespresso Nespressem, popírám, ne? :D

Máš naprostou pravdu a i já na Nespressu standardně jedu v originálních kapslích právě kvůli tomu, že jsem lenoch a nechci se s ničím patlat, ale toto je spíš taková zkouška, co všechno ta mašinka zvládne, repsektive jak obstojí a mile mě překvapuje.

Do pákovky je to samozřejmě daleko, ale rozhodně nemůžu říct, že by to bylo nějak špatné, takže za mě Nespresso obstálo.

Jinak co se týče toho pachtění s tím, dovedu si asi i představit, že bych si naplnil určitý počet kapslí dopředu a pak už jel klasicky jako s origo, takže defakto bez práce, respektive práce jen jednou za čas, takže pořád jednodušší, než pákovka...No uvidíme, jestli mě to chytne, nebo ne. Jak jsem psal, teď je to zatím o zkoušení tak nějak ze zvědavosti :)