Přejít na obsah

Tissot seastar 1000


cerezu

Doporučené příspěvky

Takže než se rozepíšu tak díky za tohle forum i když jsem zde ztrávil hodně času tak nelituju můj pohled na hodinky dostal zcela jiný rozměr.

Chci si koupit hidinky cenová relace 15 tisíc. Nároky mechanický strojek, safírové sklo, sportovní vzhled, kaučukový tah, ne chronograph (když už něco vestylu oris chronoris bohužel příliš drahé).

Po dlouhých úvahách a hodinách na netu jsem si předběžně vybral tyhle tissoty jediný problém je že jsem je neviděl na živo proto mám pár otázek.

 

-je pouzdro leštěné či kartáčováné

-vzhledem k velikosti nebudou na mou ruku (18cm) příliš velké

-lze tyto hodinky vzhledem k ceně 355 USD doporučit

 

Díky za Vaše podnětné připomínky a alternativní návrhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tissot Seastar není špatná volba, jsou ale opravdu velké, doporučil bych je před koupí ozkoušet na ruce, mají je myslím v Kotvě. Osobně bych dal přednost Archimede Taucher, jsou sice na horní hranici cenového limitu, ale jsou o něco menší a víc se mi líbí.

https://www.kronium.cz/index.php?act=viewPr...od&productId=28

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají tam pouze seastar 660,jsou to quartz a jsou menší.Už dlouhou dobu si na ně dělám zálusk,snad brzy.Mám pocit,že HIFI je nosí.Jinak v dealu jsem je ukecával ať je nechají dovézt,ale kroutili se jako had.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Seastary 1000 mam - poridil jsem si cerny a dokoupil k nim kovovy tah, takze je muzu trochu obmenovat.

Jsem s nimi naramne spokojen.

A to opravdu NARAMNE, protoze je to uz rok a pul, co jsem si je poridil (i kdyz tehdy to byly ty svetle, a tmave jsem si koupil po jejich utopeni) a jsou to stale me jedine hodinky a koupi novych neuvazuji. :) Jsem tu asi na tomto foru bila vrana.

Jo - to pouzdro je na horni strane lestene a z boku matne. Stejne tak jsou stridave vyvedeny jednotlive dilky tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To HIFI: Díky za nabídku v do Ostravy se dostanu jen o víkendu mrknu ještě do shoping parku tam nejake tissoty mají a v city Olomouc taky, když tak bych tě kontaktoval.

 

To noname: Nejde o to je do prasátka hodit ale je vybrat v téhle fázi se mi zdá zhruba 1500 USD za Oris Chronoris dost ale jsou fakt cool

 

To sheepack: Jak jsi je utopil? Jak máš velké zápěstí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...