Přejít na obsah

Zraz Košice


fobus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takže dnes som navštívil miesto zrazu...zarezervoval som pre nás salónik, nakoľko v piatok večer tam vraj býva plno...salónik je v zadnej časti vľavo...ďalej vás chcem poprosiť aby ste upozornili členov fóra, o ktorých viete, že sem chodia menej často alebo mohli prehliadnuť toto vlákno...bolo by fajn, keby sa nás zišlo čo najviac...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže kolegovia...zajtra je ten správny deň na zraz..pretože ako pozerám na vlákno o zrazoch, tak zrazy budú naprieč celým Chronomagom Posted Image my sa stretneme tak ako sme sa dohodli od 17,00 v Plzenskej hospode v Auparku...cestou do Plzenskej odporúčam popozerať sa po predajniach a stánkoch s hodinkami...okrem kopy rôznych fashion a iných hnusných hodiniek je možné nájsť aj zaujímavé značky a kúsky...mne osobne sa páči ponuka Prim a Prim MPM asi tak 20 metrov od seba Posted Image ...takže si nezabudnite skontrolovať hodinky, ktoré beriete na zraz - aby na nich bol správny čas a dátum Posted Image zajtra sa na Vás teším a vopred sa ospravedlňujem, že prídem kvôli pracovným povinnostiam o hodinu neskôr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebolo by to rozumnejšie potom preložiť o tú hodinku alebo 2 lebo ja by som prišiel len tam nechcem byť sám :suicide_anim: ... prípadne kto príde na tú 17 ?

 

Dnes s tym uz asi neurobime nic...ale myslim ze sam tam nebudes...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...