Přejít na obsah

Invicta jako první levné hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co říkáte na tyhle hodinky?Mně se docela líbí,ale přítelkyně říkala,že jsou obyčejné,tak nevím,jestli nemám vkus,nebo nemá vkus ona:-)

 

A co kvalita,jestli by to nebyl úplný průser...

 

http://www.ebay.com/itm/Casio-DURO-200M-Diver-Watch-MDV-300D-1A-/370537029150?pt=AU_Watches&hash=item5645ba5e1e#ht_5262wt_1037

 

Tady bych je nekupoval,je to jen na ukázku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se ti líbí, není co řešit. Casio si drží svůj standart a jsou v podstatě bezproblémové. Osobně bych nezkousl takovéto zobrazení datumu, je to nepřehledné,špatně se to čte. Vpodstatě se tomu dá až říct, že jsou to falešné budíky chronografu nebo to tak alespoň mají laciné fejky drahších hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak ještě jsem narazil na značku Lorus,která by měla být podznačkou Seika.Máte někdo zkušenosti s těma hodinkama,je to aspoň troškukvalitní jako Seiko,nebojsou to šunty???

 

Líbí se mi tyhle http://www.ebay.co.uk/itm/LORUS-MENS-STAINLESS-STEEL-BLACK-DIAL-CHRONOGRAPH-WATCH-BRACELET-STRAP-/110771388284?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item19ca7d3f7c#ht_2215wt_1270

 

Laicky bych si řekl,že úplný šunt to snad být nemůže,když je to pod hlavičkou Seika,ale jaká je realita?A nejsou to vzhledově hnusy,dalo by se to nosit bez ostudy?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jsem našel tyhle "neuvěřitelně slevněné Invicty!Je možné,aby tolik opravdu stály???A pokud ano,odpovídá ta cena i té kvalitě?A má někdo zkušenost,kolik stojí z Amazonu poštovné do ČR???

 

Hodinky se mi docela dost líbí,tak kdyby ste mi je posvětili a poštovné bylo únosné,rád bych si je objednal.díky všem.

 

http://www.amazon.com/Invicta-1426-Collection-Chronograph-Leather/dp/B0058ZZRU0/ref=pd_sbs_watch_2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Invictu jako znacku hrozne degraduje jejich zakaznickej (ne)servis, proto jsou jejich hodinky tak lacine. Jinak s kvalitou jsou na tom za ty penize velice slusne (tedy alespon modely se seiko strojky). Pokud se libi, jdi do nich.

 

Pri dovozu tovaru z USA se plati dph a clo (z ceny hodinek + postovne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Invictu jako znacku hrozne degraduje jejich zakaznickej (ne)servis, proto jsou jejich hodinky tak lacine. Jinak s kvalitou jsou na tom za ty penize velice slusne (tedy alespon modely se seiko strojky). Pokud se libi, jdi do nich.

 

Pri dovozu tovaru z USA se plati dph a clo (z ceny hodinek + postovne).

 

 

Sakra,já si nevšiml,že to mám com,zkusím najít v anglii jestli někde nebudou.

 

Jinak nevím,jestli mi spíš nepřipadají jak na ženu.Jsou i černé,ale ty už nikde nejsou:-(.Myslíš,že se hodí na takové ležérko ke sportovnímu oblečení a občas k obleku???

 

A to poštovné zhruba z Anglie vyjde na kolik?Nikde to tam moc nevidím...

 

 

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád se nemůžu rozhodnout co koupit.Každý den to tady procházím,pročítám a čím tím víc se mi různě mění styl co se mi líbí a co bych chtěl.Co se mi před vstupem na tyhle stránky moc nelíbilo,se mi teď líbí a naopak.-).Takže mám teď v hlavě docela velký zmatek a proto tolik různých dotazů,co se hodí a co ne.Takže se předem omlouvám za moji za moji otravnost,ale už jsem asi nakažen a každý den hledám nové a nové hodinky a přítelkyně už mi nadává,že jsem jak magor,hledat každý den hodinky.

 

Dnes,jak tak broudám po netu,jsem narazil na tohle.Ale asi se to do společnosti moc nehodí,že?Spíš je to sportovní záležitost,čili aktvní typ hodinek.Vzhledově se mi líbí a na bazoši jsou teď za poloviční cenu,tak přemýšlím,jestli si je vzít.Nevím,jestli nejsou moc kolotočářské.

 

http://www.thewatchhut.co.uk/Timex-Gents-Expedition-Bracelet-Watch-T49803.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád se nemůžu rozhodnout co koupit.Každý den to tady procházím,pročítám a čím tím víc se mi různě mění styl co se mi líbí a co bych chtěl.Co se mi před vstupem na tyhle stránky moc nelíbilo,se mi teď líbí a naopak.-)..... jsem asi nakažen a každý den hledám nové a nové hodinky a přítelkyně už mi nadává,že jsem jak magor,hledat každý den hodinky.

Som rad ze si to napisal, pretoze ja to mam poslednych par mesiacov uplne rovnake. Akurat ze nemam priatelku, ale manzelku. :) Takze ked takyto stav prezivaju dvaja, urcite to nie je porucha osobnosti, ale skor bezny stav v tejto komunite :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej, pokuď potřebuješ subjektivně hezké hodinky, řeš praktickou stránku věci (provedení tahu, sklo, odolnost lunety apod.) a "kvalitu" a kvalitu neřeš. Sklo je sice lesklejší, ale akrylát přeleštíš s trochou snahy za pár pěněz doma. Užiješ a po dvou, třech baterkách zahodíš. Za tu dobu buď pochopíš, proč Tvůj limit asi nebude stačit ani na obyčejný servis mechanik, a budeš nebo nebudeš chtít mít na ruce "něco lepšího".

Pokuď chceš hodně muziky za málo peněz, tak Seiko, poměrně dobře se k nim shání ND. U quartzu to chce 5 a více kamenovou kovovou hračku, pokuď možno ne no-jewels plastik myota, epson apod. Ale to asi těžko bude za 75USD. Ale i ten plastikový strojek asi vydrží déle, než "ojedeš" pouzdro.

Invicta není taková hrůza, prostě standardní hypermarketové hodinky za rozumné peníze. Design je obvykle silně inspirován "silnými" značkami, ale za fake se nepočítá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som rad ze si to napisal, pretoze ja to mam poslednych par mesiacov uplne rovnake. Akurat ze nemam priatelku, ale manzelku. :) Takze ked takyto stav prezivaju dvaja, urcite to nie je porucha osobnosti, ale skor bezny stav v tejto komunite :)

 

 

Přesně tak,jakmile sem začne člověk chodit častěji,zjistí,že to,co si myslel,že jsou parádní hodinky,tak parádní vůbec nejsou...A problém většiny "hodinářů" jsou pak už jen finance.

A to já ze začátku moc nechci,protože hodinky jsem nikdy nenosil a nevím,jestli mě to nebude nějak omezovat,nebo vadit.Takže teď hledám jen něco do 2000 kč a pak kdyžtak na něco bašetřím.

 

Ivan:jaké ty máš favoritky za dobu svého pokoukávání se tady?:-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej, pokuď potřebuješ subjektivně hezké hodinky, řeš praktickou stránku věci (provedení tahu, sklo, odolnost lunety apod.) a "kvalitu" a kvalitu neřeš. Sklo je sice lesklejší, ale akrylát přeleštíš s trochou snahy za pár pěněz doma. Užiješ a po dvou, třech baterkách zahodíš. Za tu dobu buď pochopíš, proč Tvůj limit asi nebude stačit ani na obyčejný servis mechanik, a budeš nebo nebudeš chtít mít na ruce "něco lepšího".

Pokuď chceš hodně muziky za málo peněz, tak Seiko, poměrně dobře se k nim shání ND. U quartzu to chce 5 a více kamenovou kovovou hračku, pokuď možno ne no-jewels plastik myota, epson apod. Ale to asi těžko bude za 75USD. Ale i ten plastikový strojek asi vydrží déle, než "ojedeš" pouzdro.

Invicta není taková hrůza, prostě standardní hypermarketové hodinky za rozumné peníze. Design je obvykle silně inspirován "silnými" značkami, ale za fake se nepočítá.

 

Díky za reakci.No.ty Timexy,co jsem ukazoval,by byly pouze na volnočasovou aktivitu,aby bylo něco na ruce dle čeho bych poznal čas.Takže u těch je ta praktičnost důležitější,než u těch společenských,u kteých mi jde spíš o vzhled,než o praktičnost.

 

Co se týče těch společenských,tak jsem teď našel starší Seika Kinetic od zdejšího člena,které nabízí za zajímavou cenu,takže možná zkusím ty.

 

Takže společenské hodinky chci hlavně aby se mi líbily.S cenou do 2000 kč je to prakticky utopie,najít něco,co by bylo aspoň trošku zajímavé,ale víc teď dát prostě nemůžu.Proto se nebráním ani starším hodinkám a každý den se dívám do prodejní sekce.Nejsympatičtější jsou mi Seika,Orienty a Citizeny,které se dají při troše štěstí a trpělivosti najít...Popř. Lorus,Invicta,Festina apd.

 

Bohužel,finance jsou v téhle branži zcela rozhodující věc.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivan:jaké ty máš favoritky za dobu svého pokoukávání se tady?:-)

 

ani se neptej devenko, ani se neptej :) ale už som svojimi ne-nakupmi favoritiek usetril státisíce :) a k niečomu sa to konecne schyluje, takze snáď sa čoskoro objavím v "pochvalte sa" vlákne...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objevil jsem tyhle hodinky,za podle mě velmi zajímavou cenu.Hodně se mně líbí,akorát ten řemen se mi teda nelíbí.Jsou sice kapku nad limit,ale hodně mě zaujaly.Otázkou je,kol by vyšel nějaký fešný kovový tah,který si myslím,že by jim velmi slušel.Nejlépe,kdyby tak někdo prodával tyhle hodinky starší,hned bych je vzal.Ale i tak,za nějakých 2200-2300 kč,se mi to zdá jako zajímavá cena.

 

 

Za 1.co říkáte na tuto volbu?Podle toho,co tu mám vyčtené,tak Citizen ydoporučujete.

 

Za 2.Za kolik by se dal pořídit nějaký kovový solidní tah za lidovější cenu?

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Citizen-Men-PROMASTER-Scuba-Diver-Sport-Watch-Intl-Warranty-NWT-NY2300-09G-/290668675208?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item43ad340088#ht_2423wt_1037

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...