Přejít na obsah

Invicta jako první levné hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tož, visco, malokterym hodinkam slusi bicolor, a to spíš tem tak stokrát drazsim. Těmhle určitě ne. Ale zas, jestli se ti to libi... Je to padesát dolarů, zas o tolik nejde. No, stejne uz jsou fuc.

Ad oranzady: možná vypadají trochu stare, ale zase jsou kvalitní ( ale nelíbí se ti, to samozřejmě respektuji ). Ty sem naopak postujes hodiny, co sice jsou nove, ale vesměs stojí za ...

Upraveno uživatelem Petr Svenda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto jsem zavítal zde,že vůbec nevím,co se teď nosí a které jsou tak nějak v módě a které ne.Takže jsem rád za každý komentář,který mi poví jestli ano,či ne.Každého komentáře si vážím.A jak říkáš,už jsou stejně fuč.

 

Nic méně teď mám takové horké kandidáty tyhle http://www.casio-intl.com/wat/watch_detail/?m=MDV-106D-1A2V&n=1343

 

Co na to říkáte,kvalita,design atd.?Popřípadě která barva je nejlepší,pokud jsou aspoň trošku vhodné?

 

Na ebay za 1300 kč,což je cena pro mě akorát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marfael, prosímtě, kup si hodinky, které si Ti líbí. Ať už je to Invicta, Casio, nebo cokoli jiného, musejí se líbit hlavně Tobě. Nikdo je za Tebe nosit nebude - teda pokavaď ti je nešlohne, že :crying_anim02: Jde jak říkáš o tvé první levné hodinky, tak stránku kvality či image bych nechal až na druhém místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marfael, prosímtě, kup si hodinky, které si Ti líbí. Ať už je to Invicta, Casio, nebo cokoli jiného, musejí se líbit hlavně Tobě. Nikdo je za Tebe nosit nebude - teda pokavaď ti je nešlohne, že :crying_anim02: Jde jak říkáš o tvé první levné hodinky, tak stránku kvality či image bych nechal až na druhém místě.

 

Howgh. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marfael: Asi si to neuvědomuješ, ale dneska když si přes ebay koupíš hodinky automaticky platíš daň. To je ani nevím kolem 20 ne míň procent. K tomu ještě přidej poplatek poště, že ti to v Praze vyřídí, to je dalších 180Kč navrch. V případě Fedexu je to 300Kč. Takže za hodinky v ceně 58$ zaplatíš 1600,-. To, že si je koupíš z Anglie ještě nemusí být výhra, protože poměrně často jdou tyhle věci z nějaké oblasti, která je mimo volný prostor pohybu zboží EU, takže opět platíš daň a jiné capiny.

No a co se dneska nosí? Tady vážně není žádné dobře nebo špatně, ale jde o to, co se líbí tobě. Pořád bych zvážil ty moje Orienty Mako Pepsi(2500,-). Narozdíl od tebou tady postovaných má tah(kovový pásek) dílky z plného opracovaného materiálu. Tebou odkazované hodinky mají skládaný plech, který nepříjemně chrastí a působí tak, jaký je-levně a občas trhá chlupy na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marfael, prosímtě, kup si hodinky, které si Ti líbí. Ať už je to Invicta, Casio, nebo cokoli jiného, musejí se líbit hlavně Tobě. Nikdo je za Tebe nosit nebude - teda pokavaď ti je nešlohne, že :crying_anim02: Jde jak říkáš o tvé první levné hodinky, tak stránku kvality či image bych nechal až na druhém místě.

 

Kdybych se vzdycky, kdyz jsem neco delal nebo mel poprvé řídil tvou radou "kvalita a image na druhém místě", tak chodim v hadrech s trznice, nosim hnusny hodinky, jim parky z Lidlu, piju vino z krabice a soulozim se samejma hnusnejma holkama. Kdyz je to poprve, tak na tom jako nezalezi?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantik : to je reakce trošku mimo. Jednak T1000 píše, ať si vybere, co se mu líbí, takže ty bys nespal s hnusnýma holkama, ale s takovýma, které se líbí tobě a měl přitom na ruce hodinky, které se ti líbí. Jde o to, že je lepší mít horší hodinky. které se mi líbí, než kvalitní, které se mi líbit nikdy nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantik : to je reakce trošku mimo. Jednak T1000 píše, ať si vybere, co se mu líbí, takže ty bys nespal s hnusnýma holkama, ale s takovýma, které se líbí tobě a měl přitom na ruce hodinky, které se ti líbí. Jde o to, že je lepší mít horší hodinky. které se mi líbí, než kvalitní, které se mi líbit nikdy nebudou.

 

No ja jsem samozrejme vetsinou mimo, ale vete " jde jak říkáš o tvé první levné hodinky, tak stránku kvality či image bych nechal až na druhém místě" rozumim tak, ze kvalitu a image je mozne nechat na druhem miste. A ja rikam, ze misto levnych hodinek, kde je vsechno "az na druhem miste" bych hledal o neco lepsi hodinky a snazil bych se uprednostnit kvalitu i image a to i za cenu vetsi investice. Ale kazdej to ma asi jinak, to respektuju.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantik: Kdo nechce, tak se nedomluví a nerozumí. Jak je známo, tak ne vždy vytržené věty mají stejný smysl, jako celý post. Takže ti to přeložím(promiň,že musím psát takto, ale jak říkám, kdo nechce nerozumí) :

T1000 napsal/myslel : Prosím tě, kup si hodinky, které si Ti líbí.Jde jak říkáš o tvé první levné hodinky, tak stránku kvality či image bych nechal až na druhém místě. => na 1. místě je, aby se mu líbily a na druhém je kvalita a image značky pro pár šílenců z fóra atd. No a tady navazuje ten můj předchozí post, že je lepší mít hodinky, které se líbí mě a ne někomu jinému.

To co píšeš zní jako - Ok koupím si kvalitní hodinky, ikdyž se mi nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantik: Kdo nechce, tak se nedomluví a nerozumí. Jak je známo, tak ne vždy vytržené věty mají stejný smysl, jako celý post. Takže ti to přeložím(promiň,že musím psát takto, ale jak říkám, kdo nechce nerozumí) :

T1000 napsal/myslel : Prosím tě, kup si hodinky, které si Ti líbí.Jde jak říkáš o tvé první levné hodinky, tak stránku kvality či image bych nechal až na druhém místě. => na 1. místě je, aby se mu líbily a na druhém je kvalita a image značky pro pár šílenců z fóra atd. No a tady navazuje ten můj předchozí post, že je lepší mít hodinky, které se líbí mě a ne někomu jinému.

To co píšeš zní jako - Ok koupím si kvalitní hodinky, ikdyž se mi nelíbí.

 

Tak jo, díky za vysvetleni.

Samozrejme doporucuju teda koupit Invicty, i kdyz je to sunt, ale hlavne ze se libi. Ja bych radeji aby se mi hodinky nejen libily, ale i navic jako takovy drobny bonus, aby to nebyl sunt Posted Image

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě tyhle se mi líbí,takže asi jedny z těch dvou zvolím,pokud mi řeknete,že to nebude úplný průser...:-)

 

http://www.ebay.com/itm/Casio-Fishing-Black-day-week-24h-Duro-200m-MDV-302D-1A-/250829216960?pt=Wristwatches&hash=item3a66961cc0#ht_1616wt_1037

 

Tyhle jsou pěkné, ale jak už bylo napsáno - cena na ebay není finální cena (pošta, daň, atd.).

Poradil bych radši sledovat místní bazar a počkat si na něco co ti bude sedět (cenou i vzhledem).

T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady.Jinak je jasný,že si koupím to,co se líbí hlavně mně:-).Dotaz na vás by hlavně v tom směru,jestli to nejsou šunty a jestli ten kup z hlediska designu není úplný průser.

 

Jinak clo,ani nic jiného se do 150 eur,nebo-li 200 dolarů (zhruba) neplatí.Což bohužel od března letošního roku má končit a snížit se na pouhých 20 eur:-(

 

Takže co se do března objedná do 200 dolarů,mělo by být od všeho osvobozeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady.Jinak je jasný,že si koupím to,co se líbí hlavně mně:-).Dotaz na vás by hlavně v tom směru,jestli to nejsou šunty a jestli ten kup z hlediska designu není úplný průser.

 

Jinak clo,ani nic jiného se do 150 eur,nebo-li 200 dolarů (zhruba) neplatí.Což bohužel od března letošního roku má končit a snížit se na pouhých 20 eur:-(

 

Takže co se do března objedná do 200 dolarů,mělo by být od všeho osvobozeno.

 

To ale byl loňský březen, ne Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...