Přejít na obsah

Butik Omega v Praze


Matthew

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dnes jsem měl velmi příjemný asi 5minutový telefonický rozhovor s pánem z tohoto butiku. Jsem teď dlouhodobě mimo republiku, a proto nemůžu obchod navštívit osobně. Jelikož jsem si nedávno pořídil svoje první Omegy, tak jsem se chtěl optat na pár dotazů co se týče servisu. Chlapík mi velice rychle zoodpověděl vše co jsem po něm chtěl- konkrétně cenu nového safíru, celkově servisu, apod. Zkrátka na mě celý rozhovor působil velice dobře, pán věděl o čem mluví (ne jako je tomu např. u nejmenovaného hodinářství v Brně). Až budu v Praze, určitě se tam zastavím.

 

Jinak jsem se ptal i na origo gumu a byl jsem mile překvapený cenou- 4800,- za gumu a 360,- za sponu. Ano, není to nejméně, ale i v nejlevnějších zahraničních shopech je to drazší (např Ofrei nabízí jenom gumu bez spony za 277USD). A to mě přivádí k paradoxu- hodinky jsou u nás mnohdy o desítky procent drazší než na západě, ale náhradní díly vyjdou celkem levně. Proč? :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Byl jsem se tam taky podívat. Hodinky na které jsem se chtěl juknout tam neměli tak jsem se všeobecně informoval o ceně atd. Klidně je prý objednají ani nemusím zálohu, že se to dobře prodává. Byl jsem tam v neděli a chvilku jsem si připadal jako vetřelec hlavně když jsem si nic nechtěl koupit. Měli tam nějaké turisty co zkoušeli tak snad proto. Taky jsem byl výletně oblečen takže jsem asi nebudil důvěru (to mě vždy namíchne) Posted Image Jinak ochotny jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Asi před třemi dny jsem měl cestu do Prahy a tak jsem tam zašel. Pozdravil a jal se prohlížet hodinky ve vitríně. Po pár okamžicích ke mně přistoupila docela pěkná slečna a bez jakéhokoliv váhání na mě začala něco plynně anglicky hovořit....Upozornil jsem ji, že anglicky neumím a znechuceně odešel. Do smrti tam nevkročím! Toto se mi u Dušáků, Bechyně ani v Carolinu nikdy nestalo, proto budu i nadále nakupovat u nich. Je vážně smutné, když se v některých českých obchodech stává úředním jazykem angličtina. Naštěstí máme možnost výběru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před třemi dny jsem měl cestu do Prahy a tak jsem tam zašel. Pozdravil a jal se prohlížet hodinky ve vitríně. Po pár okamžicích ke mně přistoupila docela pěkná slečna a bez jakéhokoliv váhání na mě začala něco plynně anglicky hovořit....Upozornil jsem ji, že anglicky neumím a znechuceně odešel. Do smrti tam nevkročím! Toto se mi u Dušáků, Bechyně ani v Carolinu nikdy nestalo, proto budu i nadále nakupovat u nich. Je vážně smutné, když se v některých českých obchodech stává úředním jazykem angličtina. Naštěstí máme možnost výběru.

 

Pokud jsi v Praze vstoupil do hodinkového krámu, se divím, že Tě neoslovili rusky?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi v Praze vstoupil do hodinkového krámu, se divím, že Tě neoslovili rusky?

 

No,když se dívám přez výlohu tak si říkám,jestli by nebylo lepší vstoupit se zdravstvuj ta,mám moskevskej přízvuk,ale ne prachy a to by stejně poznali na první pohled.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před třemi dny jsem měl cestu do Prahy a tak jsem tam zašel. Pozdravil a jal se prohlížet hodinky ve vitríně. Po pár okamžicích ke mně přistoupila docela pěkná slečna a bez jakéhokoliv váhání na mě začala něco plynně anglicky hovořit....Upozornil jsem ji, že anglicky neumím a znechuceně odešel. Do smrti tam nevkročím! Toto se mi u Dušáků, Bechyně ani v Carolinu nikdy nestalo, proto budu i nadále nakupovat u nich. Je vážně smutné, když se v některých českých obchodech stává úředním jazykem angličtina. Naštěstí máme možnost výběru.

 

já bych to bral pozitivně ... prostě si vypadal jako amík na nákupech hodinek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych to bral pozitivně ... prostě si vypadal jako amík na nákupech hodinek :)

 

No,já se s amíkama stýkám denně v práci a záměnu za ně zas tak kladně neberu.Když přijedou poprvé,myslej,že jsme fusekle co neznaj ani navigaci a pak se nestačej divit. :eek: Taky jsem jen tak civěl přez výlohu,alespon ty ceny zjistit,aby si to mohl člověk v hlavě nějak ujasnit.Ceník Carolina na netu mi moc nepomohl.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry panove ale nepropadate trosku hysterii? Byl jsem v tom obchode pred cca 14 dny, nejakou shodou nestastnych nahod jsem mel takovou smazkovsky usmudlanou mikinu s kapucou a orvany kapsace, takze jsem ani necekal nejakou zvlastni peci. Ve dverich jsem slusne cesky pozdravil, jak me to doma ucili a nebyl vubec s nicim zadny problem. Neobycejne mila a puvabna slecna mi predvedla i do ruky pujcila vsechny hodinky na ktere jsem ukazal, dokonce do vylohy pro ne vlezla, cenovky precetla... Naprosto profesionalni pristup a v cestine... Takze zadne predsudky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já také trošku nechápu tvoje pohoršení nad její angličtinou, naopak z mého pohledu obchod ještě stoupnul na žebříčku. Jinak jsem se v něm byl na začátku července také mrknout a mám jenom pozitivní zkušenost. Ochota, žádné předsudky, zkrátka tak jak to má být. Škoro jsem si od slečny i jedny koupil (PO), ale naštestí zvítězil zdravý rozum, přeci jenom bylo hodinek během uplynulého čtvrt roku ažaž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...