Přejít na obsah

Dámské hodinky k narozeninám


Doporučené příspěvky

Dobrý den,vážení hodinkáři!

Jelikož jsem absolvovala liberecký sraz a mám ráda hodinky,chci si nějaké pořídit k důležitějším narozeninám,napadlo mě se na Vás obrátit s prosbou o radu či pomoc.Nejde mi primárně o druh či výrobce,takže netrvám na mechanice,ba naopak spíše preferuji quartz,hlavní je v tomto případě asi spíše vzhled a funkce módního doplňku.Z toho mála,co se mi zatím podařilo najít mě nejvíc designově oslovily festiny níže na obrázku.Asi takový či podobný styl bych si chtěla dopřát,takže prosím o možné alternativy obdobné vzhledově či i tip a případně i doporučení,kde něco takové pořídit.V bodech se pokusím shrnout těch malinko požadavků.

1.černá či bílá,prioritně černá v kombinaci s nerezem,ocelí,stříbrem,hodně lesku,můžou být i kamínky.

2.tah(špatná zkušenost s koženým páskem)

3.pokud možno safírové či jinak odolnější sklo

4.lépe chrono

5.limit do 3,max.5000kč,příp.po nalezení modelu prověřený shop,odkud objednat.

Předběžně děkuji za ochotu a rady,po vychválení fóra libereckými přáteli věřím,že mi pomůžete a společně něco najdeme!:smile_anim:

post-20954-078464100 1325703315.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tě tady pěkně vítám. Snad něco vybereme.

U těch Festin se pod 5000 asi nedostaneš. Koukal jsem Německo, Španělsko a tak nějak všude stejný.

Zkusíme první nástřel Jacques Lemans. Tam bychom se vešli do 2700 v klidu. Nemá to teda safír.

post-8501-048397500 1325705755.jpg

post-8501-042470500 1325705756.jpg

post-8501-049021000 1325705757.jpg

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...