Přejít na obsah

CAF projekt na Timefactors


Viktor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsou velmi povedené,jen by mne zajímaly podrobnosti,odkaz zde http://www.tz-uk.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=183042&st=0&sk=t&sd=a&start=30 Zdroj: TZ-UK

Díky za objasnění,myslel jsem,že se to nějak hýbe,tyky se mi zdálo,že to nějak stagnuje.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se zeptám,jak to nakonec dopadlo s tímto projektem a jaká nakonec byla cena?Jsou to jedny z mála hranatých hodinek které se mi opravdu líbí.Nějak vládnu špatnou angličtinou /nebo spíš nevládnu/ :crying_anim02: Díky

 

 

No, přesný termín ani cena určená není. Rychle jsem to vlákno proletěl. Myslím, že tam byla zmínka, že z daňových důvodů hodinky neuvede dřív než 1. dubna 2012. Jinak hodinky jsou to moc hezké. Cenu členové fóra odhadovali na méně než 600 GBP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem se konečně dočkal .....

Právě zjišťuju další info od Eddieho Platse.

 

Zatím vím toto:

Back in 2003 I started a project to produce the Czech Air Force Watch, which some of you may remember. For various reasons, some technical and some the availability of a suitable movement (or lack of), the project was shelved, revived, shelved again and finally, the watch has been made and will be launched on 17 April 2012. It can't be seen on the website until tomorrow but you can see a couple of short videos on Youtube at

 

 

 

Pokud někdo víte více, dávejte prosím další informace do tohoto vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednáno, cena s poštou 410 GBP

 

Je tu někdo, kdo bude objednávat a byl by ocoten objednat i jedny pro mě?

Nejsem schopen platby do zahraničí a jsem ochoten zaplatit celé poštovné (předpoklám, že za dvoje hodinky budou účtovat jen jedno).

 

EDIT: Tak nic, už jsem to pořešil s Eddiem a budu platit z účtu na účet.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli tě mám za ten link zastřelit nebo ti děkovat :D Ále jinak, pochvala to byla...

 

K tomuhle se bez výčitek přidávám:smile_anim:. Mlčenlivě jsem hltal obrázky a odkazy a rozhodl se, že tenhle kousek musím mít. Takže jdu šetřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...